Supermicro SuperServer SYS-5019A-12TN4
Tillverkare: SUPERMICRO
ID: SYS-5019A-12TN4
Beräknad leverans: 13.06 - 18.06
Leverantörens beräknade utleveranstid 11.06.2026
Välj din butik
Leverantörens beräknade utleveranstid 11.06.2026 Öppet idag: 10:00 - 18:00 Information om butiken
Leverantörens beräknade utleveranstid 11.06.2026 Öppet idag: 09:00 - 17:00 Information om butiken
Prisutveckling
Processor
Moderkortets chipsetIntel® SoC
ProcessorfamiljIntel
ProcessorsockelBGA 1310
Inbyggd processorcross
Minne
Maximalt internminne64 GB
ECCcheckmark
Antalet DIMM-platser4
Icke ECCcheckmark
Minnesspänning1.2 V
Som stöds DIMM-modul kapacitet4GB, 8GB, 16GB
Minnestyper som stödsDDR4
Stöd för UDIMM klockfrekvenser1600,1866,2133,2400 MHz
Maximalt UDIMM minne64 GB
Anslutningar
Antal USB 2.0 anslutningar0
Antal LAN (RJ-45) anslutningar4
Kvalitet på VGA (D-Sub) porten1
IPMI LAN (RJ-45)-portcheckmark
Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ A-portar2
Vikt & dimension
Vikt3,62 kg
Höjd43 mm
Bredd437 mm
Djup249 mm
Strömtillförsel
Strömförsörjning200 W
Växelström Frekvens50 - 60 hz
AC-inspänning100 - 240 V
Likspänning ut (+5 V)8 A
Likspänning ut (+12 V)16 A
Miljökrav
Intervall för relativ operativ luftfuktighet8 - 90%
Temperaturintervall (förvaring)-40 - 70 ° C
Temperatur vid drift0 - 40 ° C
Fuktighet (förvaring)5 - 95%