Supermicro SuperServer SYS-5019A-12TN4
Valmistaja: SUPERMICRO
ID: SYS-5019A-12TN4
Arvioitu toimitus: 13.06. - 18.06.
Toimittajan lähetysarvio: 11.06.2026
Valitse myymälä
Toimittajan lähetysarvio: 11.06.2026 Avoinna tänään: 10:00 - 18:00 Tietoa myymälästä
Toimittajan lähetysarvio: 11.06.2026 Avoinna tänään: 09:00 - 17:00 Tietoa myymälästä
Hinnan muutokset
Prosessori
Emolevyn piirisarjaIntel® SoC
SuoritinperheIntel
Prosessorin kantaBGA 1310
Sisäänrakennettu prosessoricross
Muisti
Sisäinen enimmäismuisti64 GB
ECCcheckmark
DIMM-paikkojen lukumäärä4
Non-ECCcheckmark
Muistin jännite1.2 V
Tuettujen DIMM-moduulien kapasiteetit4GB, 8GB, 16GB
Tuetut muistityypitDDR4
Tuettu UDIMM kellotaajuus1600,1866,2133,2400 MHz
UDIMM-muistin enimmäismäärä64 GB
Liitettävyys
USB 2.0 -porttien määrä0
Ethernet LAN (RJ-45) -portit4
VGA (D-Sub) -porttien määrä1
IPMI LAN (RJ-45) -portticheckmark
USB 3.2 (3.1 sukupolvi 1) A-tyypin porttien määrä2
Paino ja mitat
Paino3,62 kg
Tuotteen korkeus43 mm
Tuotteen leveys437 mm
Tuotteen syvyys249 mm
Virranhallinta
Virtalähde200 W
AC-syöttötaajuus50 - 60 Hz
AC-syöttöjännite100 - 240 V
DC-lähtövirta (+5 V)8 A
DC-lähtövirta (+12 V)16 A
Ympäristöolosuhteet
Käytön suhteellinen kosteus (H-H)8 - 90%
Varastointilämpötila-40 - 70 °C
Käyttölämpötila (T-T)0 - 40 °C
Säilytysympäristön kosteus5 - 95%