Ubiquiti POE-24-12W
Tillverkare: UBIQUITI NETWORKS
ID: POE-24-12W
Beräknad leverans: 23.05 - 26.05
37st tillgängliga hos importören
Välj din butik
Beställ och hämta efter 1-2 veckor Öppet idag: Stängt Information om butiken
Produktspecifikation
Välj en eller flera funktioner för att söka efter produkter med samma specifikationer.
Anslutningar
Antal LAN (RJ-45) anslutningar2
Vikt & dimension
Vikt92 g
Höjd87 mm
Bredd44 mm
Djup29 mm
Strömtillförsel
Spänning100 - 240 V
Ingångsfrekvens50/60 hz
Strömförsörjning via Ethernet24 V
Miljökrav
Intervall för relativ operativ luftfuktighet35 - 95%
Temperaturintervall (förvaring)-30 - 70 ° C
Temperatur vid drift0 - 40 ° C
Omgivningstemperatur vid drift32 - 104 ° F
Nätverk
Strömförsörjning via Ethernet (PoE) stödcheckmark
Certifikat
CertifieringCE, FCC, IC, UL
Förpackningens innehåll
Antal produkter som medföljer1 styck
Logistikdata
Harmonized System (HS)-kod85044090
EAN0810354022982
Garanti2 år
Source: Icecat.biz
Device Protection
Convenient Wall-Mounting
The 24V, 0.5A models, POE-24-12W and POE-24-12W-G, are wall-mountable using the optional wall-mount brackets.
Seamless airGateway™ Compatibility
The 15V, 0.8A and 24V, 0.5A models, POE-15-12W, POE-24-12W and POE-24-12W-G, work with the airGateway™ to bridge airMAX® connections to Wi-Fi at customer locations.