Ubiquiti POE-24-12W
Valmistaja: UBIQUITI NETWORKS
ID: POE-24-12W
Arvioitu toimitus: 23.05. - 26.05.
37kpl saatavilla tukkurilta
Valitse myymälä
Tilaa ja nouda 1-2 viikkoa kuluttua Avoinna tänään: Suljettu (Helatorstai) Tietoa myymälästä
Tilaa ja nouda 1-2 viikkoa kuluttua Avoinna tänään: Suljettu Tietoa myymälästä
Multitronic Maarianhamina
Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.
Liitettävyys
Ethernet LAN (RJ-45) -portit2
Paino ja mitat
Paino92 g
Tuotteen korkeus87 mm
Tuotteen leveys44 mm
Tuotteen syvyys29 mm
Virranhallinta
Tulojännite100 - 240 V
Syötteen taajuus50/60 Hz
Power over Ethernet (PoE)24 V
Ympäristöolosuhteet
Käytön suhteellinen kosteus (H-H)35 - 95%
Varastointilämpötila-30 - 70 °C
Käyttölämpötila (T-T)32 - 104 ° F
Verkko
Power over Ethernet -tukicheckmark
Sertifikaatit
SertifiointiCE, FCC, IC, UL
Pakkauksen sisältö
Sisältyvien tuotteiden lukumäärä1 kpl
Logistiikkatiedot
Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS)85044090
EAN0810354022982
Takuu2 vuotta
Source: Icecat.biz
Device Protection
Convenient Wall-Mounting
The 24V, 0.5A models, POE-24-12W and POE-24-12W-G, are wall-mountable using the optional wall-mount brackets.
Seamless airGateway™ Compatibility
The 15V, 0.8A and 24V, 0.5A models, POE-15-12W, POE-24-12W and POE-24-12W-G, work with the airGateway™ to bridge airMAX® connections to Wi-Fi at customer locations.