LG UltraWide 35BN77CP-B 35" UWQHD, VA curved skärm med USB-C hub
Tillverkare: LG
ID: 35BN77CP-B
Beräknad leverans: 19.05 - 20.05
40+st tillgängliga hos importören
Välj din butik
Beställ och hämta efter 5-7 dagar Öppet idag: 10:00 - 18:00 Information om butiken
Beställ och hämta efter 5-7 dagar Öppet idag: 09:00 - 17:00 Information om butiken
Produktspecifikation
Välj en eller flera funktioner för att söka efter produkter med samma specifikationer.
Skärm
Bildpunktavstånd0,238 x 0,24 mm
Kontrastförhållande (medel)2500:1
Betraktningsvinkel (horisontell)178°
Synfältsvinkel (vertikal)178°
Bildförhållande21:9
Skärm diagonal88,9 cm (35")
Svarstid (medel)5 ms
Färgdjup8 bit
Upplösning3440 x 1440 pixlar
Diagonal skärmstorlek88,9 cm
Grafikupplösningar som stöds3440 x 1440
Videolägen som stöds1440p
Pekskärmcross
Typ av bakgrundsbelysningLED
Max uppdateringsfrekvens100 hz
SkärmtypLED
Anti-glare skärmcheckmark
Native bildförhållande21:9
HD-typQuad HD
Pixeltäthet109 ppi
PaneltypVA
SkärmytskiktMätt
SkärmformBöjt
Antal färger16,7 miljoner färger
checkmark
Ljusstyrka (max)300 cd/m²
Ljusstyrka (normal)300 cd/m²
HDR-teknik (High Dynamic Range)High Dynamic Range 10 (HDR10)
FärgområdesstandardsRGB
Anslutningar
Antal HDMI-portar2
HDMI-version1.4
HDMIcheckmark
HDCPcheckmark
Antal Displayportar1
DisplayPort-version1.4
Hörlursutgångcross
Inbyggd USB-hubbcross
Antal portar uppströms1
Antal USB typ A-portar nedströms2
Antal USB typ C-portar nedströms1
Vikt & dimension
Bredd (med stativ)831,6 mm
Höjd (med stativ)622,8 mm
Djup (med stativ)252,9 mm
Vikt (utan stativ)6,6 kg
Höjd (utan stativ)372,7 mm
Bredd (utan stativ)831,6 mm
Djup (utan stativ)94,1 mm
Vikt (med stativ)10 kg
Strömtillförsel
Strömförbrukning (vanlig)45 W
Strömförbrukning i avslaget läge0,3 W
Strömförbrukning i vänteläge0,5 W
Växelström Frekvens50/60 hz
AC-inspänning220 - 240 V
Strömförbrukning (genomsnitt)45 W
EnergieffektivitetsskalningA till G
Energieffektivitetsklass (SDR)G
Energieffektivitetsklass (HDR)G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar34 kWh
Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar44 kWh
EPREL-kod (Europeisk databas för energimärkta produkter)1411003
Förpackning
Vikt inkl. förpackning14,4 kg
Låddjup212 mm
Höjd571 mm
Förpackningens bredd1001 mm
FörpackningstypLåda
Ergonomi
Produktvikt (oz)cross
Höjdjusteringcheckmark
Hållare45 - 45°
Lutningsvinkel35 - 5°
Svängarmcross
Skärmgränssnitt (OSD)checkmark
Gränsssnitt för panelmontering100 x 100 mm
OSD-språkTyska, Engelska, Spanska, Estniska, Fin, Franska, Koreanska, Polska, Portugisiska
Svängbaracheckmark
Antal OSD språk16
Lutningsjusteringcheckmark
Typ av kabellåsanslutningKensington
VESA-fästecheckmark
Förpackningens innehåll
Kabel inkluderadAC, DisplayPort, USB Type-C
Stå ingårcheckmark
Nätadapter ingårcheckmark
Övriga egenskaper
CertifieringTCO 9.0
Hårdvarukalibreringcross
Certifikat för överensstämmelseFederal Communications Commission (FCC), REACH, RoHS
Design
Produktens färgSvart
Löstagbart stativcheckmark
Fötter färgSvart
Ramlös designcheckmark
Prestanda
Spellägecheckmark
NVIDIA G-SYNCcross
AMD FreeSynccheckmark
Flimmerfriteknikcheckmark
Låg blåljus-teknikcheckmark
Typ av AMD FreeSyncFreeSync
Multimedia
Uteffekt (RMS)7 W
Inbyggda högtalarecheckmark
Inbyggd kameracross
Antal talare2
Hållbarhet
Uppfyller hållbarhetskravcheckmark
HållbarhetscertifieringENERGY STAR, EPEAT Gold
EAN8806087975024
Garanti1 år
LG UltraWide 35BN77CP-B är en 35-tums välvd bildskärm med en VA-panel och ett 21:9-bildförhållande, utformad för produktivitet och multitasking. Den har en UWQHD-upplösning på 3440 x 1440 pixlar, vilket ger en bred arbetsyta för att hantera flera fönster samtidigt. En uppdateringsfrekvens på 100 Hz bidrar till mjukare rörelser i operativsystemets gränssnitt och vid videouppspelning. Skärmen har stöd för HDR10 och täcker 99 % av sRGB-färgrymden, vilket säkerställer en korrekt färgåtergivning för kontorsarbete och medieinnehåll.
Nyckelfunktioner:
  • Visar 3440 x 1440 UWQHD-upplösning på en 35-tums välvd VA-panel
  • Har 100 Hz uppdateringsfrekvens och 5 ms svarstid
  • Levererar 300 cd/m² ljusstyrka och ett kontrastförhållande på 2500:1
  • Stöder HDR10 och täcker 99 % av sRGB-färgrymden
  • Ansluter via USB-C, 2 x HDMI 1.4 och DisplayPort 1.4
  • Använder AMD FreeSync för att synkronisera bildfrekvensen
  • Inkluderar inbyggda högtalare och en hörlursutgång
  • Justeras i höjd, lutning och vridning
  • Skyddar ögonen med flimmerfri teknik och läge för lågt blått ljus
  • Stöder VESA-montering på 100 x 100 mm