LG UltraWide 35BN77CP-B 35" UWQHD, VA -kaareva näyttö, USB-C hub
Valmistaja: LG
ID: 35BN77CP-B
Arvioitu toimitus: 19.05. - 20.05.
40+kpl saatavilla tukkurilta
Valitse myymälä
Tilaa ja nouda 5-7 päivää kuluttua Avoinna tänään: 10:00 - 18:00 Tietoa myymälästä
Tilaa ja nouda 5-7 päivää kuluttua Avoinna tänään: 09:00 - 17:00 Tietoa myymälästä
Näyttö
Kuvapikselitiheys0,238 x 0,24 mm
Kontrastisuhde (tyypillinen)2500:1
Katselukulma, vaakasuora178°
Katselukulma, pystysuora178°
Kuvasuhde21:9
Näytön halkaisija88,9 cm (35")
Vasteaika (tyypillinen)5 ms
Värin syvyys8 bittiä
Näytön erottelutarkkuus3440 x 1440 pikseliä
Ruudun halkaisija (cm)88,9 cm
Tuetut grafiikan erottelutarkkuudet3440 x 1440
Tuetut videomoodit1440p
Kosketusnäyttöcross
Taustavalon tyyppiLED
Suurin päivitystaajuus100 Hz
Näytön teknologiaLED
Häikäisemätön näyttöcheckmark
Vakiokuvasuhde21:9
HD-tyyppiQuad HD
Pikselitiheys109 ppi
Paneelin tyyppiVA
Näytön pintaMatta
Näytön muotoKaareva
Näyttövärejä16,7 miljoonaa väriä
HDR-tuettucheckmark
Näytön kirkkaus (terävin)300 cd/m²
Näytön kirkkaus (tavallinen)300 cd/m²
Korkeadynaaminen teknologia-alue (HDR)High Dynamic Range 10 (HDR10)
VakiovärialuesRGB
Liitettävyys
HDMI-porttien lukumäärä2
HDMI-versio1.4
HDMIcheckmark
HDCPcheckmark
DisplayPort-portteja1
DisplayPort versio1.4
Kuulokeliitäntäcross
Sisäänrakennettu USB-keskuscross
Upstream -porttien määrä1
USB A-tyypin downstream -porttien määrä2
USB C-tyypin downstream -porttien määrä1
Paino ja mitat
Laitteen leveys (jalustan kanssa)831,6 mm
Laitteen korkeus (jalustan kanssa)622,8 mm
Laitteen syvyys (jalustan kanssa)252,9 mm
Paino (ilman jalustaa)6,6 kg
Korkeus (ilman jalustaa)372,7 mm
Leveys (ilman jalustaa)831,6 mm
Syvyys (ilman jalustaa)94,1 mm
Paino (jalustan kanssa)10 kg
Virranhallinta
Virrankulutus45 W
Virrankulutus (pois päältä)0,3 W
Virrankulutus valmiustilassa0,5 W
AC-syöttötaajuus50/60 Hz
AC-syöttöjännite220 - 240 V
Tehonkulutus (keskimääräinen)45 W
EnergiatehokkuusasteikkoA - G
Energiatehokkuusluokka (SDR)G
Energiatehokkuusluokka (HDR)G
Energiankulutus (SDR) 1 000 tuntia kohti34 kWh
Energiankulutus (HDR) 1 000 tuntia kohti44 kWh
Euroopan tuoterekisterin energiamerkintäkoodi (EPREL)1411003
Pakkaustiedot
Pakkauksen paino14,4 kg
Pakkauksen syvyys212 mm
Pakkauksen korkeus571 mm
Pakkauksen leveys1001 mm
PakkaustyyppiLaatikko
Ergonomia
Kaapelilukkopaikkacross
Korkeudensäätöcheckmark
Kääntyvä kulma alue45 - 45°
Kallistuskulma35 - 5°
Pivot-toimintocross
On Screen Display (OSD)checkmark
VESA-asennusliitännät100 x 100 mm
NäyttökieletSaksa, Englanti, Espanja, Viro, Suomi, Ranska, Korea, Puola, Portugali
Kääntyvyyscheckmark
OSD-kielten lukumäärä16
Korkeussäätöcheckmark
Kaapelilukon aukkotyyppiKensington
VESA-kiinnityscheckmark
Pakkauksen sisältö
Sisältää johdotAC, DisplayPort, USB Type-C
Jalusta sisältyycheckmark
Virta-adapteri sisältyycheckmark
Muut ominaisuudet
SertifiointiTCO 9.0
Laitteiston kalibrointicross
VaatimustenmukaisuustodistuksetYhdysvaltain telehallintovirasto (FCC), REACH, RoHS
Suunnittelu
Tuotteen väriMusta
Irrotettava tukicheckmark
Jalkojen väriMusta
Kehyksetön muotoilucheckmark
Suorituskyky
Pelitilacheckmark
NVIDIA G-SYNCcross
AMD FreeSynccheckmark
Välkkymätön teknologiacheckmark
Matala sinivalo -teknologiacheckmark
AMD FreeSync -tyyppiFreeSync
Multimedia
Nimellisteho RMS7 W
Sisäiset kaiuttimetcheckmark
Sisäänrakennettu kameracross
Kaiuttimien lukumäärä2
Kestävän kehityksen mukainencheckmark
Kestävän kehityksen sertifikaatitENERGY STAR, EPEAT Gold
EAN8806087975024
Takuu1 vuosi
Tärkeimmät ominaisuudet:
  • 35 tuuman kaareva VA-paneeli 3440 x 1440 resoluutiolla
  • 100 Hz virkistystaajuus ja 5 ms vasteaika
  • HDR10-tuki ja 99 % sRGB-väripeitto
  • USB-C-telakointi sekä HDMI- ja DisplayPort-liitännät
  • AMD FreeSync -teknologia
  • Sisäänrakennetut 7 watin stereokaiuttimet
  • Korkeuden, kallistuksen ja sivuttaiskäännön säätö
  • VESA-yhteensopiva 100 x 100 mm kiinnitys