LG 24CQ651I-6P Intel Pentium N6005, 8 GB, 16 GB eMMC SSD, IGEL OS All-in-one dator, vit
Tillverkare: LG
ID: 24CQ651I-6P
Beräknad leverans: 15.05 - 18.05
4st tillgängliga hos importören
Välj din butik
Beställ och hämta efter 1-4 dagar Öppet idag: 10:00 - 18:00 Information om butiken
Beställ och hämta efter 1-4 dagar Öppet idag: 09:00 - 17:00 Information om butiken
Prisutveckling
Processor
ProcessorJ4105
ProcessortillverkareIntel
ProcessorfamiljIntel Celeron
Processorkärnor4
Processorboostfrekvens2,5 GHz
Processorns cache4 MB
Processorfrekvens1,5 GHz
Etisk processor (Conflict Free)checkmark
Lagring
EnhetstypHDD
Total lagringskapacitet16 GB
Minne
Typ av internminneDDR4-SDRAM
Minne klockhastighet2933 MHz
Internminne4 GB
Skärm
Bildpunktavstånd0,2745 x 0,2745 mm
Skärm diagonal61 cm (24")
Ljusstyrka250 cd/m²
Upplösning1920 x 1080 pixlar
Pekskärmcross
Anti-glare skärmcheckmark
Native bildförhållande16:9
HD-typFull HD
PaneltypTFT
Audio
Uteffekt (RMS)3 W
Inbyggda högtalarecheckmark
Antal talare0,1
Anslutningar
Antal USB 2.0 anslutningar0,1
Antal LAN (RJ-45) anslutningar1
Hörlursutgångar1
Uttag för mikrofon/linje incross
DVI-portcross
Antal HDMI-portar1
Antal Displayportar1
Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ A-portar4
Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)typ C-portar4
Vikt & dimension
Vikt inkl. förpackning9,4 kg
Höjd515 mm
Djup59,4 mm
Låddjup200 mm
Förpackningens bredd631 mm
Bredd (med stativ)553,8 mm
Höjd (med stativ)512,9 mm
Djup (med stativ)240 mm
Vikt (utan stativ)6,2 kg
Höjd (utan stativ)353,3 mm
Bredd (utan stativ)553,8 mm
Djup (utan stativ)63 mm
Vikt (med stativ)4,05 kg
Strömtillförsel
AC-adapter, inspänning100 - 240 V
AC-adapter, frekvens47 - 63 hz
Nätverk
Wi-Fi-standarder802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
Bluetooth-version4.0
Nätverksansluten (Ethernet)checkmark
Bluetoothcheckmark
Wi-Ficheckmark
Datahastighet för Ethernet-LAN10,100,1000 Mbit/s
Wi-Fi-standardWi-Fi 4 (802.11n)
Lagringsmedia
Diskkapacitet16 GB
Total lagringskapacitet16 GB
Antalet installerade hårddiskar1
Inbyggd kortläsarecross
Antalet installerade SSD1
LagringsmediaHDD
Antal installerade lagringsenheter1
Total HDD-kapacitet16 GB
Programvara
Installerat operativsystemcross
Förpackningens innehåll
Mus inkluderadcross
Tangentbord inkluderatcross
Design
ChassitypAllt-i-ett
Produktens färgVit
ProdukttypAll-in-One thin client
Grafiken
Ombord grafikkort modellIntel® UHD Graphics 600
Diskret grafikkortsmodellEj tillgänglig
Ombord grafikkortcheckmark
Diskret grafikkortcross
Familj av inbyggda grafikkortIntel® UHD Graphics
Inbyggd grafikprocessor (GPU)Intel
Processor specialfunktioner
Förstärkt Intel Speedstep Technologycheckmark
Execute Disable Bit-säkerhetcheckmark
Idle statercheckmark
CPU konfiguration (max)1
Intel® Förbättrad Halt Statecheckmark
Intel® VT-x med utökad Sida Tabeller (EPT)checkmark
Inbäddade alternativcross
Intel® 64checkmark
Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d)checkmark
Intel Software Guard Extensions (Intel SGX)checkmark
Intel Identity Protection Technology-version1,00
Intel Secure Key Technology-version1,00
Intel Smart Response Technology-version0,00
Intel Virtualization Technology (VT-x)checkmark
Prestanda
Positionering på marknadenSjukvård
Egenskaper
ProdukttypStationär dator
Logistikdata
Harmonized System (HS)-kod84713000
EAN8806087093520
Garanti2 år
Systemets prestanda bygger på en Intel Pentium N6005-processor med fyra kärnor och en turbofrekvens på upp till 3,3 GHz, tillsammans med 8 GB DDR4-minne. Lagringen består av en 16 GB eMMC SSD som rymmer operativsystemet IGEL OS, optimerat för molnbaserad administration och säker fjärrhantering. För anslutning till nätverk finns stöd för Wi-Fi 6, Bluetooth 5.1 och en Gigabit Ethernet-port. Enheten erbjuder ett urval av portar, inklusive fyra USB 3.2 Gen 1, två USB 2.0, en HDMI-utgång och en DisplayPort-utgång för extern bildskärm.