LG 24CQ651I-6P Intel Pentium N6005, 8 Gt, 16 Gt eMMC SSD, IGEL OS All-in-one -pöytäkone, valkoinen
Valmistaja: LG
ID: 24CQ651I-6P
Arvioitu toimitus: 15.05. - 18.05.
4kpl saatavilla tukkurilta
Valitse myymälä
Tilaa ja nouda 1-4 päivää kuluttua Avoinna tänään: 10:00 - 18:00 Tietoa myymälästä
Tilaa ja nouda 1-4 päivää kuluttua Avoinna tänään: 09:00 - 17:00 Tietoa myymälästä
Hinnan muutokset
Prosessori
ProsessorimalliJ4105
SuoritinvalmistajaIntel
SuoritinperheIntel Celeron
Prosessorin ytimet4
Suorittimen boost-taajuus2,5 GHz
Prosessorin välimuisti4 MB
Prosessorin taajuus1,5 GHz
Conflict Free -prosessoricheckmark
Levyasema
Laitteen tyyppiHDD
Kokonaistallennuskapasiteetti16 GB
Muisti
Sisäisen muistin tyyppiDDR4-SDRAM
Muistin kellotaajuus2933 MHz
Sisäinen muisti4 GB
Näyttö
Kuvapikselitiheys0,2745 x 0,2745 mm
Näytön halkaisija61 cm (24")
Näytön kirkkaus250 cd/m²
Näytön erottelutarkkuus1920 x 1080 pikseliä
Kosketusnäyttöcross
Häikäisemätön näyttöcheckmark
Vakiokuvasuhde16:9
HD-tyyppiFull HD
Paneelin tyyppiTFT
Ääni
Nimellisteho RMS3 W
Sisäiset kaiuttimetcheckmark
Kaiuttimien lukumäärä0,6
Liitettävyys
USB 2.0 -porttien määrä0,6
Ethernet LAN (RJ-45) -portit1
Kuulokelähdöt1
Mikrofonitulocross
DVI-portticross
HDMI-porttien lukumäärä1
DisplayPort-portteja1
USB 3.2 (3.1 sukupolvi 1) A-tyypin porttien määrä4
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tyypin porttien määrä4
Paino ja mitat
Pakkauksen paino9,4 kg
Tuotteen korkeus332,7 mm
Tuotteen syvyys59,4 mm
Pakkauksen syvyys200 mm
Pakkauksen korkeus515 mm
Pakkauksen leveys631 mm
Laitteen leveys (jalustan kanssa)553,8 mm
Laitteen korkeus (jalustan kanssa)512,9 mm
Laitteen syvyys (jalustan kanssa)240 mm
Paino (ilman jalustaa)6,2 kg
Korkeus (ilman jalustaa)353,3 mm
Leveys (ilman jalustaa)553,8 mm
Syvyys (ilman jalustaa)63 mm
Paino (jalustan kanssa)4,05 kg
Virranhallinta
AC-adapterin syöttöjännite100 - 240 V
AC-adapterin taajuus47 - 63 Hz
Verkko
Wi-Fi-standardit802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
Bluetooth-versio4.0
Ethernet LANcheckmark
Bluetoothcheckmark
Wi-Ficheckmark
Ethernet LAN -datanopeudet10,100,1000 Mbit/s
Wi-Fi-standardiWi-Fi 4 (802.11n)
Tallennusväline
Levyn kapasiteetti16 GB
Asennettujen HDD:iden lukumäärä1
Integroitu kortinlukijacross
Asennettujen SSD:iden lukumäärä1
TallennusmediaHDD
Asennettujen tallennusasemien määrä1
HDD:n kokonaiskapasiteetti16 GB
Ohjelmisto
Käyttöjärjestelmä asennettucross
Pakkauksen sisältö
Sisältää hiirencross
Näppäimistö sisältyycross
Suunnittelu
AlustatyyppiAll-in-One
Tuotteen väriValkoinen
TuotetyyppiAll-in-One thin client
Grafiikka
Sisältyvän näytönohjaimen malliIntel® UHD Graphics 600
Erillisen näytönohjaimen malliEi saatavilla
Sisäinen näytönohjaincheckmark
Erillinen grafiikka-adaptericross
Sisäänrakennettu grafiikka-adapteriperheIntel® UHD Graphics
Kiinteän GPU:n valmistajaIntel
Suorittimen erityispiirteet
Enhanced Intel SpeedStep Technologycheckmark
Execute Disable Bitcheckmark
Joutotilatcheckmark
CPU-kokoonpano (maks.)1
Intel® Enhanced Halt Statecheckmark
Intel® VT-x, jossa Extended Page Tables (EPT)checkmark
Saatavilla olevat upotetut vaihtoehdotcross
Intel® 64checkmark
Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d)checkmark
Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX)checkmark
Intel® Identity Protection Technology-versio1,00
Intel® Secure Key Technology-versio1,00
Intel® Smart Response Technology-versio0,00
Intel® Virtualization Technology (VT-x)checkmark
Suorituskyky
Asema markkinoillaLääketiede
Ominaisuudet
TuotetyyppiPöytäkone
Logistiikkatiedot
Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS)84713000
EAN8806087093520
Takuu2 vuotta
Tärkeimmät ominaisuudet:
  • Näyttö 24" Full HD (1920 x 1080)
  • Prosessori Intel Pentium N6005 (4 ydintä, 3,3 GHz)
  • Keskusmuisti 8 Gt DDR4 (2933 MHz)