Deltaco Smart Home Filament SH-LFE27A60S - smart ljuskälla, E27, 5.5W, dimbar, Wi-Fi
Tillverkare: DELTACO
ID: SH-LFE27A60S
-38%
Visa Moms 0%
Visa Moms 25,5%
Välj din butik
Beställ och hämta efter 1-4 dagar
Öppet idag: Stängt (Kristi himmelsfärdsdag)
Information om butiken
Information om butiken
Multitronic Vasa
Multitronic Jakobstad
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Villmanstrand
Multitronic Mariehamn
Produktspecifikation
Läs mer
Utnyttja kampanjpriset
Produktspecifikation
Beskrivning
På lager i butiker 2
Leverans
Prisutveckling
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 33 g |
| Höjd | 105 mm |
| Bredd | 60 mm |
| Djup | 60 mm |
| Produktlängd | 60 mm |
| Strömtillförsel | |
| Energiklass | G |
| Energieffektivitetsskalning | A till G |
| Energiförbrukning per 1 000 timmar | 5 kWh |
| Förpackningens innehåll | |
| Bruksanvisning |  |
| Antal per förpackning | 40 styck |
| Övriga egenskaper | |
| Temperatur vid drift | -20 - 40 ° C |
| Prestanda | |
| Fungerar med Amazon Alexa |  |
| Fungerar med Google Assistant |  |
| Egenskaper | |
| Gränssnitt | Wi-Fi |
| Modell | Smart glödlampa |
| Wi-Fi-standarder | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Lampor | 5,5 W |
| Produktens färg | Transparent |
| Lamptyp | LED |
| Ljusflöde | 470 LM |
| Produkttyp | Smart lampa |
| 6500 K | |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 94059900 |
| EAN | 7333048045126 |
DELTACO SMART HOME Spiral LED-filamentlampa, E27, WiFI 2,4GHz, 5.5W, 470lm, dimbar, 1800K-6500K, 220-240V, vit
SH-LFE27A60S är en smart spiral LED-lampa som kan placeras i valfri E27-sockel. Lampan är dimbar via appen så att du själv kan ställa in önskad ljusstyrka och du kan också ändra färgtemperatur från varmvitt till kallvitt för att få rätt känsla i rummet. Effekten på SH-LFE27A60s är 5.5W vilket motsvarar ungefär 50W från en traditionell glödlampa.
• E27 sockel
• Form: A60
• Effekt: 5.5W
• Livslängd: 15000h
• Ljusflöde (max): 470 lm
• WiFi 2.4GHz 802.11b/g/n
• Justerbar färgtemperatur 1800K-6500K
• Operativ temperatur: -20°C till 40°C