Deltaco Smart Home Filament SH-LFE27A60S -älylamppu, E27, 5.5W, himmennettävä, Wi-Fi
Valmistaja: DELTACO
ID: SH-LFE27A60S
-38%
Näytä ALV 0%
Näytä ALV 25,5%
Multitronic Vaasa
Multitronic Pietarsaari
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Lappeenranta
Multitronic Maarianhamina
Tärkeimmät tekniset tiedot
Lue lisää
Hyödynnä kampanjahinta
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus 2
Toimitus
Hinnan muutokset
| Paino ja mitat | |
| Paino | 33 g |
| Tuotteen korkeus | 105 mm |
| Tuotteen leveys | 60 mm |
| Tuotteen syvyys | 60 mm |
| Pituus | 60 mm |
| Virranhallinta | |
| Energialuokka | G |
| Energiatehokkuusasteikko | A - G |
| Energiankulutus 1 000 tuntia kohti | 5 kWh |
| Pakkauksen sisältö | |
| Käyttöopas |  |
| Lukumäärä per pakkaus | 40 kpl |
| Muut ominaisuudet | |
| Käyttölämpötila (T-T) | -20 - 40 °C |
| Suorituskyky | |
| Toimii Amazon Alexalla |  |
| Toimii Google Assistantin kanssa |  |
| Ominaisuudet | |
| Käyttöliittymä | Wi-Fi |
| Malli | Älylamppu |
| Wi-Fi-standardit | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Lampun teho | 5,5 W |
| Tuotteen väri | Läpinäkyvä |
| Lampun tyyppi | LED |
| Valovirta | 470 lm |
| Tuotetyyppi | Älylamppu |
| Värin lämpötila (min.) | 1800 K |
| Värin lämpötia (maks.) | 6500 K |
| Logistiikkatiedot | |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 94059900 |
| EAN | 7333048045126 |
DELTACO SMART HOME LED-älylamppu, kierrekuvioinen hehkulankajäljitelmä, E27, Wi-Fi, 2,4 GHz, 5,5 W, 470 lm, himmennettävä, 1800 - 6500 K, 220 - 240 V, valkoinen
• E27-kanta
• Muoto: A60
• Teho: 5,5 W
• Käyttöikä: 15 000 h
• Valoteho: korkeintaan 470 lm
• Wi-Fi, 2,4 GHz, 802.11b/g/n
• Säädettävä värilämpötila, 1800 - 6500 K
• Käyttölämpötila: -20 - 40°C
• Puheohjaus Google Assistantilla tai Amazon Alexalla
Paino: 33 g
Mitat (halkaisija x korkeus): 60 x 105 mm