Philips 43PFS5500/12 43" Full HD LED TV, 60 Hz, HDR10+
Valmistaja: PHILIPS
ID: 43PFS5500/12
Arvioitu toimitus: 19.05. - 20.05.
24kpl saatavilla tukkurilta
Valitse myymälä
Tilaa ja nouda 5-7 päivää kuluttua Avoinna tänään: 10:00 - 18:00 Tietoa myymälästä
Tilaa ja nouda 5-7 päivää kuluttua Avoinna tänään: 09:00 - 17:00 Tietoa myymälästä
Kuvasuhde16:9
Näytön halkaisija109,2 cm (43")
Näytön erottelutarkkuus1920 x 1080 pikseliä
Ruudun halkaisija (cm)108 cm
Tuetut grafiikan erottelutarkkuudet640 x 480 (VGA), 1366 x 768, 1920 x 1080 (HD 1080)
Tuetut videomoodit576p, 720p, 1080p
LED-taustavalocheckmark
Led-taustavalon tyyppiLED
Taajuus60 Hz
Näytön teknologiaLCD
Vakiokuvasuhde16:9
HD-tyyppiFull HD
Näytön muotoTasainen
Tuettu näytön virkistystaajuus24 Hz, 25 Hz, 30 Hz, 50 Hz, 60 Hz
Natiivi virkistystaajuus60 Hz
Ääni
ÄänidekooderitDolby Audio
Nimellisteho RMS16 W
Äänilähdön kanavat2.0 kanavaa
Sisäiset kaiuttimetcheckmark
Kaiuttimien lukumäärä2
Enhanced Audio Return Channel (eARC)cross
Liitettävyys
USB 2.0 -porttien määrä1
Ethernet LAN (RJ-45) -portit1
Kuulokelähdöt1
Digitaalisen äänen optinen lähtö1
Tietokone sisään (D-Sub)cross
HDMI-porttien lukumäärä2
Yhteinen rajapinta (CI)cross
HDMI-versio2.0
HDCPcheckmark
Yhteinen rajapinta plus (CI+)cross
Äänen paluukanava (ARC)checkmark
HDCP versio2.3
Paino ja mitat
Tuotteen korkeus564 mm
Tuotteen leveys956 mm
Tuotteen syvyys87 mm
Jalustan leveys75,3 cm
Laitteen leveys (jalustan kanssa)956 mm
Laitteen korkeus (jalustan kanssa)584 mm
Laitteen syvyys (jalustan kanssa)218 mm
Paino (ilman jalustaa)6,1 kg
Korkeus (ilman jalustaa)564 mm
Leveys (ilman jalustaa)956 mm
Syvyys (ilman jalustaa)87 mm
Paino (jalustan kanssa)6100 g
Virranhallinta
Virtalähteen tyyppiSisäinen
Virrankulutus (pois päältä)0,3 W
Virrankulutus valmiustilassa0,5 W
EnergialuokkaE
Virrankulutus (lepotila)2 W
AC-syöttötaajuus50 - 60 Hz
AC-syöttöjännite100 - 240 V
Tehonkulutus (maks.)41 W
EnergiatehokkuusasteikkoA - G
Energiatehokkuusluokka (SDR)E
Energiatehokkuusluokka (HDR)Not available
Energiankulutus (SDR) 1 000 tuntia kohti41 kWh
Verkko
Ethernet LANcheckmark
Bluetoothcross
Wi-Ficross
Wi-Fi Directcross
Miracastcross
Pakkaustiedot
Pakkauksen paino13000 kg
Pakkauksen syvyys133 mm
Pakkauksen korkeus650 mm
Pakkauksen leveys1045 mm
TV-viritin
Virittimen tyyppiDigitaalinen
Virittimien lukumäärä3 viritin(tä)
Digitaalisignaalimuodon järjestelmäDVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD
Hallintaominaisuudet
OhjaustyyppiEtä
Sähköinen ohjelmaopas (EPG)checkmark
Unitila-ajastincheckmark
Päälle/pois ajastincross
Automaattinen virrankatkaisucheckmark
ECO-tilacheckmark
Ääniohjauscross
Ohjelma-aika7 päivää
Kuvan mykistys (radiolle)checkmark
Toimii Google Assistantin kanssacross
Pakkauksen sisältö
Kaukosäädincheckmark
Sisältää johdotAC
Kaukosäätimen tyyppiVakio
Työpöytätelinecheckmark
Suunnittelu
Tuotteen väriMusta
VESA-asennusliitännät200 x 100 mm
Signaalivoimakkuuden ilmaisincheckmark
On/off-kytkincross
VESA-kiinnityscheckmark
Jalustan tyyppiJalallinen teline
Suorituskyky
Teksti-TV1000 sivua
Tuetut ääniformaatitAAC, FLAC, MP3, WAV
Videon pakkausformaatitH.265
KuvanpakkausformaattiBMP, GIF, HEIF, JPEG, PNG
Melun vähentäminencross
Tekstitelevision standarditHyperteksti
Tuetut tekstitysmuodotASS, SMI, SRT, SSA, SUB, TXT
Pelitilacross
Teksti-TV-toimintocheckmark
Tuetut videomuodotAV1, AVC, AVI, H.264, HEVC, HEVC/H.265, MKV, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9
Tekstitys-toimintocheckmark
Ympäristön valotunnistincross
Paikallinen himmennyscross
KuvankäsittelyteknologiaPhilips Pixel Plus HD
HDR-tuettucheckmark
Korkeadynaaminen teknologia-alue (HDR)High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG)
Smart-TV
Käyttöjärjestelmä asennettuEi tuettu
Internet tvcross
Älytelevisiocross
Näytön peilauscross
EAN8718863048184
Tärkeimmät ominaisuudet:
  • Näytön koko 43 tuumaa (108 cm) ja LED-taustavalaistus
  • Resoluutio Full HD (1920 x 1080 pikseliä)
  • Kuvankäsittelyjärjestelmä Pixel Plus HD
  • HDR-tuki formaateille HDR10, HLG ja HDR10+
  • Integroidut virittimet DVB-T2, DVB-C ja DVB-S2
  • Äänentoiston kokonaisteho 16 W ja Dolby Audio -tuki
  • Kaksi HDMI-liitäntää ja yksi USB-mediaportti
  • Ei sisällä älytelevisio-ominaisuuksia tai verkkoyhteyttä
  • VESA-seinäkiinnityksen standardi 200 x 100 mm
  • Mitat jalustan kanssa 956 x 584 x 218 mm