Produktspecifikation
Välj en eller flera funktioner för att söka efter produkter med samma specifikationer.| Tekniska data | |
| Innehåll i lådan | 4 bläckpatroner: 1 svart och 1 vardera av cyan, magenta, gul (standard) |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 181 g |
| Höjd | 171 mm |
| Bredd | 123 mm |
| Djup | 48,5 mm |
| Miljökrav | |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 90% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 60 ° C |
| Temperatur vid drift | 5 - 35 ° C |
| Fuktighet (förvaring) | 10 - 90% |
| Förpackning | |
| Vikt inkl. förpackning | 226 g |
| Låddjup | 48,5 mm |
| Höjd | 171 mm |
| Förpackningens bredd | 123 mm |
| Förpackningstyp | Låda |
| Specialegenskaper | |
| 195122352202, 199764688644, 199764688651, 199764688682, 199764688699, 199764688705 | |
| Övriga egenskaper | |
| Produktens färg | Svart, Cyan, Magenta, Gul |
| UNSPSC-kod | 44103105 |
| Egenskaper | |
| Modell | Original |
| Färg | ![]() |
| Utskriftsteknologi | Bläckstråleskrivare |
| Kompatibilitet | HP 953-bläckpatroner fungerar med: HP OfficeJet Pro 7720, 7730, 7740, 8210, 8720, 8730 |
| Antal sidor | 900 sidor |
| Skrivarfäger | Svart, Cyan, Magenta, Gul |
| Ursprungsland | Malaysia |
| Bläckpatron kapacitet | Standardavkastning |
| Brand kompatibilitet | HP |
| Antal per förpackning | 4 styck |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Volym svart patron | 20 ml |
| Antal sidor med svart bläckpatron | 900 sidor |
| Antal svarta bläckpatroner | 1 |
| Volym färgpatron | 9 ml |
| Antal sidor med färgpatron | 630 sidor |
| Antal färgpatroner | 3 |
| Typ av leverans | Kombinationspack |
| Typ av svart bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Typ av färgat bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Logistikdata | |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 1039 mm |
| Produkter per lastpall | 720 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 60 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 2,97 kg |
| Pallens vikt | 198,3 kg |
| Pallens nettovikt | 198,3 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 12 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Lastpallens nettodjup | 80 cm |
| Lastpallens nettobredd | 103,9 cm |
| Lastpallens nettohöjd | 120 cm |
| EAN | 0199764688705 |
| Garanti | 1 år |
HP 953-multipack innehåller en komplett uppsättning ersättningspatroner för bläckstråleskrivare. Förpackningen består av separata patroner i färgerna svart, cyan, magenta och gult, vilket gör att du bara behöver byta ut det bläck som har tagit slut. Det pigmentbaserade bläcket är utformat för att ge skarpa och kladdfria utskrifter av både text och grafik. Den svarta patronen på 20 ml passar bra för omfattande textutskrifter, medan färgpatronerna på 9 ml säkerställer jämn kvalitet för både grafik och dokument. Genom att använda originalpatroner från HP bibehåller du skrivarens prestanda och utskriftskvalitet. Att köpa alla fyra patroner i ett paket förenklar lagerhanteringen för småföretag, och varje komponent är konstruerad för att uppfylla specifikationerna för de kompatibla skrivarmodellerna.
Viktiga egenskaper:- Kapacitet på 900 sidor för den svarta bläckpatronen.
- Kapacitet på 630 sidor för vardera cyan, magenta och gul patron.
- Kompatibel med storformatsskrivare i HP OfficeJet Pro-serien: 7720, 7730 och 7740.
- Kompatibel med skrivbordsmodellerna HP OfficeJet Pro 8210, 8720 och 8730.
Beräknad leverans: 27.05 - 29.05
Idag: 10:00 - 18:00
Beräknad leverans: 27.05 - 29.05
Idag: 09:00 - 17:00
Beräknad leverans: 27.05 - 29.05
Idag: 10:00 - 17:00
Beräknad leverans: 27.05 - 29.05
Idag: 10:00 - 18:00
Beräknad leverans: 27.05 - 29.05
Idag: 10:00 - 17:00
Beräknad leveranstid: 27.05 - 29.05
Beräknad leveranstid: 27.05 - 28.05
Beräknad leveranstid: 28.05 - 29.05
Beräknad leveranstid: 28.05 - 29.05
Beräknad leveranstid: 28.05
Beräknad leveranstid: 27.05 - 29.05
Beräknad leveranstid: 27.05 - 29.05
Beräknad leveranstid: 28.05
- Safety Data Sheet (English)
- leaflet (Русский)
- leaflet (Suomi)
- leaflet (Svenska)
- leaflet (English)
- Safety Data Sheet (Svenska)

