3M PF125W9E 12.5in Touch Laptop Privacy Filter
Tillverkare: 3M
ID: PF125W9E
Beräknad leverans: 15.05 - 18.05
1st tillgängligt
Välj din butik
Beställ och hämta efter 1-4 dagar Öppet idag: 10:00 - 18:00 Information om butiken
Beställ och hämta efter 1-4 dagar Öppet idag: 09:00 - 17:00 Information om butiken
Beställ och hämta, 1st i lager Öppet idag: 10:00 - 17:00 Information om butiken
Beskrivning
På lager i butiker 1
Leverans
Prisutveckling
Vikt & dimension
Bredd (imperial)25,4 cm (10")
Höjd (imperial)38,7 cm (15.2")
Förpackning
Vikt inkl. förpackning104,7 g
Låddjup3 mm
Höjd387 mm
Förpackningens bredd254 mm
FörpackningstypLåda
Design
ModellPrivatfilter för ramlösa datorskärmar
Produktens färgSvart, Translucent
Skärmstorled (H x B)175 x 294 mm
Maximal skärmstorlek31,8 cm (12.5")
Lämplig förBärbar dator
Skärmfiltrets färgSvart
Egenskaper
Bildförhållande16:9
Lätt att rengöracheckmark
SkyddsfunktionerReptåligt
SkärmfilterfunktionBländningsskydd
Skärmtyper som stödsLCD
Reptåligcheckmark
Skyddar mot fingeravtryckcheckmark
Lätt att ta bortcheckmark
Lätt att appliceracheckmark
InstallationssättFästremsa
YtskiktMätt
SkärmformatBredbild
Kompatibel med pekskärmarcheckmark
Läge för sekretessfilterLandskap
Slitstarkt skärmskyddcheckmark
Logistikdata
Produkter per lastpall1620 styck
Pallens vikt246 kg
Lastpallens totalbredd10,7 cm
Lastpallens totallängd12,2 cm
Lastpallens totalhöjd13,3 cm
Fraktkartongens bredd2,65 cm
Fraktkartongens längd3,98 cm
Fraktkartongens höjd3,97 mm