Samsung The Frame QE50LS03FAUXXH 50" 4K QLED Tizen TV, 50 Hz, HDR10+
Valmistaja: SAMSUNG
ID: QE50LS03FAUXXH
Arvioitu toimitus: 22.05. - 25.05.
2kpl saatavilla tukkurilta
Valitse myymälä
Tilaa ja nouda 1-2 viikkoa kuluttua Avoinna tänään: 10:00 - 18:00 Tietoa myymälästä
Tilaa ja nouda 1-2 viikkoa kuluttua Avoinna tänään: 09:00 - 17:00 Tietoa myymälästä
Näyttö
Näytön halkaisija127 cm (50")
Näytön erottelutarkkuus4K 3840 x 2160 pixels
Ruudun halkaisija (cm)125 cm
Tuetut grafiikan erottelutarkkuudet3840 x 2160
LED-taustavalocheckmark
Led-taustavalon tyyppiDual LED
Liikkeen interpolointi -tekniikkaMotion Xcelerator
Näytön teknologiaQLED
Häikäisemätön näyttöcheckmark
Vakiokuvasuhde16:9
HD-tyyppi4K Ultra HD
Näytön muotoTasainen
Natiivi virkistystaajuus50 Hz
Ääni
ÄänidekooderitDolby Atmos
Nimellisteho RMS20 W
Sisäiset kaiuttimetcheckmark
Automaattinen äänenvoimakkuuden tasaajacheckmark
Kaiuttimien lukumäärä2
ÄänitilatAdaptive Sound Pro
Enhanced Audio Return Channel (eARC)checkmark
Adaptiivinen äänicheckmark
Liitettävyys
USB 2.0 -porttien määrä3
Ethernet LAN (RJ-45) -portit1
Digitaalisen äänen optinen lähtö1
Tietokone sisään (D-Sub)cross
RF-portteja3
HDMI-porttien lukumäärä4
Yhteinen rajapinta (CI)checkmark
HDCPcheckmark
Yhteinen rajapinta plus (CI+)checkmark
Äänen paluukanava (ARC)checkmark
Consumer Electronics Control (CEC)Anynet+
Common interface Plus (CI+) -versio1.4
USB 3.2 (3.1 sukupolvi 1) A-tyypin porttien määrä0
Paino ja mitat
Tuotteen leveys1124,1 mm
Tuotteen syvyys24,9 mm
Jalustan leveys75,7 cm
Laitteen leveys (jalustan kanssa)1124,1 mm
Laitteen korkeus (jalustan kanssa)679,2 mm
Laitteen syvyys (jalustan kanssa)227,8 mm
Jalustan syvyys22,8 cm
Paino (ilman jalustaa)11,8 kg
Korkeus (ilman jalustaa)644,9 mm
Leveys (ilman jalustaa)1124,1 mm
Syvyys (ilman jalustaa)24,9 mm
Paino (jalustan kanssa)12,2 kg
Virranhallinta
Virrankulutus69 W
Virrankulutus (pois päältä)0,5 W
Virrankulutus valmiustilassa0,5 W
Energiansäästötilacheckmark
EnergialuokkaG
AC-syöttötaajuus50/60 Hz
AC-syöttöjännite220-240 V
Tehonkulutus (maks.)120 W
EnergiatehokkuusasteikkoA - G
Energiatehokkuusluokka (SDR)G
Energiatehokkuusluokka (HDR)G
Energiankulutus (SDR) 1 000 tuntia kohti69 kWh
Energiankulutus (HDR) 1 000 tuntia kohti123 kWh
Verkko
Wi-Fi-standarditWi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth-versio5.3
Ethernet LANcheckmark
Bluetoothcheckmark
Wi-Ficheckmark
Wi-Fi Directcross
Miracastcross
Web-selaincheckmark
Pakkaustiedot
Pakkauksen paino20,9 kg
Pakkauksen syvyys174 mm
Pakkauksen korkeus775 mm
Pakkauksen leveys1251 mm
TV-viritin
Virittimen tyyppiAnaloginen & digitaalinen
Automaattinen kanavahakucheckmark
Virittimien lukumäärä3 viritin(tä)
Digitaalisignaalimuodon järjestelmäDVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Hallintaominaisuudet
On Screen Display (OSD)checkmark
Sähköinen ohjelmaopas (EPG)checkmark
Päälle/pois ajastincheckmark
Automaattinen virrankatkaisucheckmark
OSD-kielten lukumäärä28
Ääniohjauscheckmark
Ohjelma-aika7 päivää
Ääniohjaincheckmark
Toimii Google Assistantin kanssacheckmark
Pakkauksen sisältö
Kaukosäädincheckmark
Sisältää johdotAC
Työpöytätelinecheckmark
Asennussarjacheckmark
Erityisominaisuudet
Suunnittelu
Tuotteen väriMusta
VESA-asennusliitännät200 x 200 mm
Jalustan väriMusta
On/off-kytkincheckmark
VESA-kiinnityscheckmark
Jalustan tyyppiJalallinen teline
Etupaneelin tyyppiVNB (erittäin kapea kehys)
Käyttöönottovuosi2025
Suorituskyky
Pelitilacheckmark
Kuvagalleriacheckmark
Tekstitys-toimintocheckmark
Ympäristön valotunnistincheckmark
Paikallinen himmennyscheckmark
KuvankäsittelyteknologiaNQ4 AI Gen 2 Processor
HDR-tuettucheckmark
Eco-anturicheckmark
Tuettu SmartThings-sovelluscheckmark
Napautusnäkymächeckmark
Ambient modecheckmark
Multi Viewcheckmark
AI Upscalecheckmark
Taustavalon himmennysteknologiaSupreme UHD Dimming
Smart-TV
Käyttöjärjestelmä asennettuTizen
Internet tvcheckmark
Älytelevisiocheckmark
Hybriditelevisio (HbbTV)checkmark
Näytön peilauscheckmark
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) -versio2.0.4
Apple AirPlay 2 -tukicheckmark
Äänen peilauscheckmark
Tv:n aloittama peilauscheckmark
EAN8806097110538
Tärkeimmät ominaisuudet:
  • Näytön koko 50 tuumaa (127 cm) QLED-paneelilla
  • Tarkkuus 4K UHD (3840 x 2160 pikseliä)
  • Kuvaprosessorina NQ4 AI Gen2 Processor
  • Laaja dynaaminen alue Quantum HDR ja HDR10+
  • Äänijärjestelmä 20 W teholla ja Dolby Atmos -tuella
  • Käyttöjärjestelmänä Tizen Smart TV
  • Varustettu neljällä HDMI- ja kolmella USB 2.0 -liitännällä
  • Sisältää langattomat Wi-Fi 5 ja Bluetooth 5.3 -yhteydet
  • Sisältää Art Mode -tilan ja pelitilan
  • Yhteensopiva 200 x 200 mm VESA-seinätelineen kanssa
  • Mitat jalustan kanssa 1124,1 x 679,2 x 227,8 mm