AeroCool ACCS-PV12012.11 Cyclon Mini -minitornikotelo ikkunalla, musta
Valmistaja: AEROCOOL
ID: ACCS-PV12012.11
Arvioitu toimitus: 20.05. - 21.05.
40+kpl saatavilla tukkurilta
Valitse myymälä
Tilaa ja nouda 5-7 päivää kuluttua Avoinna tänään: Suljettu (Helatorstai) Tietoa myymälästä
Tilaa ja nouda 5-7 päivää kuluttua Avoinna tänään: Suljettu Tietoa myymälästä
Liitettävyys
Äänen sisääntuloKyllä
Äänen ulostuloKyllä
USB 2.0 -porttien määrä1
Mikrofonitulocheckmark
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) porttien määrä1
USB 3.2 (3.1 sukupolvi 1) A-tyypin porttien määrä1
Paino ja mitat
Paino2,6 kg
Tuotteen korkeus381 mm
Tuotteen leveys175 mm
Tuotteen syvyys360 mm
Materiaalin paksuus0,5 mm
Tallennusväline
Tuetut HDD-koot2.5,3.5"
Tuettujen tallennusasemien lukumäärä5
HDD/SSD -yhdistelmäkoppacross
Pakkaustiedot
Pakkauksen paino3,3 kg
Pakkauksen sisältö
Käyttöopascheckmark
Jäähdytys
Jäähdytyscheckmark
Etutuuletinten enimmäismäärä2
Etutuuletinten tuetut koot120 mm
Takatuuletinten tuetut koot80,90 mm
Takatuuletinten enimmäismäärä1
Asennettuja takatuulettimia1x 80 mm
Nestejäähdytyksen mahdollisuuscross
Muut ominaisuudet
Laajennusväylät4
Virran merkkivalocross
On/off-kytkincheckmark
Suunnittelu
MalliPC
Telineasennuscross
KoteloMini Tower
MateriaaliTerästä
Tuotteen väriMusta
Valaistuscheckmark
Tehostunut kaapelinhallintacheckmark
Uudelleenkäynnistyspainikecheckmark
Tuetut emolevytmikro ATX, Mini-ITX
Jäähdytyksen tyyppiIlma
Pölynsuodatincheckmark
3,25":n laitepaikkojen lukumäärä2
Valaistuksen väriSininen, Vihreä, Punainen
SoveltuvuusPelaaminen
Sivuikkunacheckmark
3.5":n laitepaikkoja2
CPU-jäähdyttimen enimmäiskorkeus14,7 cm
Näytönohjaimen suurin pituus30 cm
Laajennuspaikkoja4
Valaistuksen sijaintiEtu
2,5":n laitepaikkoja3
Päällä/pois-painikecheckmark
Karkaistu(t) lasipaneeli(t)cross
Virtalähde
Virtalähteen sijaintiAlapuolella
Virtalähde mukanacross
Tuettujen virtalähteiden malliATX
Ominaisuudet
TuotetyyppiTietokonekotelo
EAN4718009152168
Takuu1 vuosi
Jäähdytystä varten koteloon on asennettu 80 mm:n takatuuletin, ja etupaneeliin voidaan lisätä kaksi 120 mm:n tuuletinta ilmankierron tehostamiseksi. Kotelo tukee standardikokoisia ATX-virtalähteitä, jotka sijoitetaan kotelon alaosaan erilliseen tilaansa. Tämä asettelu auttaa eristämään virtalähteen tuottaman lämmön muista komponenteista. Kaapelinhallintajärjestelmä ja irrotettava pölysuodatin helpottavat kokoonpanon rakentamista ja sen pitkäaikaista ylläpitoa.
Tärkeimmät ominaisuudet:
  • Yhteensopiva Micro ATX- ja Mini-ITX -emolevyjen kanssa
  • Asemapaikat kahdelle 3,5 tuuman ja kolmelle 2,5 tuuman levylle
  • Kotelon mitat ovat 175 x 381 x 360 mm (L x K x S)
  • Sallii enintään 147 mm korkean suoritinjäähdyttimen
  • Tukee enintään 180 mm pitkää virtalähdettä