916990€
Показать НДС 0%
Показать НДС 25,5%
Multitronic Vaasa
Multitronic Pietarsaari
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Lappeenranta
Multitronic Mariehamn
Коротко о товаре
Найдите похожие товары выбрав одну или несколько ключевых особенностей товара.
Характеристики
Описание
Наличие в магазинах
Доставка
Динамика цен
Manuals
| Порты и интерфейсы | |
| Подключение Ethernet | ![]() |
| Wi-Fi | ![]() |
| Скорость передачи данных Ethernet LAN | 10,100,1000 Мбит/с |
| USB порт | ![]() |
| Вес и размеры | |
| Вес | 140 g |
| Высота | 917 mm |
| Ширина | 1608 mm |
| Глубина | 1128 mm |
| Печать | |
| Цветной | ![]() |
| Максимальное разрешение | 600 x 1200 DPI |
| Технология печати | Сублимационная |
| Цвета печати | Черный, Голубой, Светло-голубой, Светлая маджента, Пурпурный, Желтый |
| Сканирование | |
| Сканирование | Нет |
| Копирование | |
| Копирование | ![]() |
| Типы и характеристики бумаги | |
| Толщина носителей | 0.08 - 0.5 mm |
| Типы материалов для печати | Рулон |
| Характеристики | |
| Цвет товара | Черный |
| Тип управления | Сенсорный |
| Встроенный экран | ![]() |
| Цветной дисплей | ![]() |
| EAN | 8715946708270 |
| Source: Icecat.biz | |
44-tums färgsublimeringsskrivare
SC-F6400H är en 44-tums färgsublimeringsskrivare med sex färger som har utvecklats för textilproducenter, företag inom reklamprodukter och fotostudior. Den utökade färgskalan omfattar bläck i färgerna fluorescerande rosa och fluorescerande gul (FpFy), ljus cyan och ljus magenta (LcLm) eller orange och violett (OrVi).
Utökade färger
Denna 44-tums färgsublimeringsskrivare med sex färger ger företag möjlighet att expandera till nya marknader. Detta tack vare utökade bläckuppsättningar som kan uppnå en bredare färgskala med orange och violett, minska kornigheten med ljus cyan och ljus magenta eller skapa äkta fluorescerande resultat med fluorescerande rosa och fluorescerande gul.
Ökad produktivitet
Användarens produktivitet förbättras tack vare den stora pekskärmen som i kombination med ett lättåtkomligt underhållsområde ökar effektiviteten och bidrar till att minska antalet driftstopp.
Lättanvända bläckförpackningar
Dra fördel av 45 % större bläckförpackningar** som minskar driftstopp och antalet byten, medan mindre förpackningsmaterial minskar avfallet. Bläckförpackningarna behöver bara skakas och sättas i – slut på behovet att hälla och röra om som kan skapa kladd.
Komplett paket
SC-F6400H erbjuder användaren en komplett lösning där allt fungerar i harmoni: från maskinvara och programvara till skrivarhuvuden, bläck och garanti.
SC-F6400H är en 44-tums färgsublimeringsskrivare med sex färger som har utvecklats för textilproducenter, företag inom reklamprodukter och fotostudior. Den utökade färgskalan omfattar bläck i färgerna fluorescerande rosa och fluorescerande gul (FpFy), ljus cyan och ljus magenta (LcLm) eller orange och violett (OrVi).
Utökade färger
Denna 44-tums färgsublimeringsskrivare med sex färger ger företag möjlighet att expandera till nya marknader. Detta tack vare utökade bläckuppsättningar som kan uppnå en bredare färgskala med orange och violett, minska kornigheten med ljus cyan och ljus magenta eller skapa äkta fluorescerande resultat med fluorescerande rosa och fluorescerande gul.
Ökad produktivitet
Användarens produktivitet förbättras tack vare den stora pekskärmen som i kombination med ett lättåtkomligt underhållsområde ökar effektiviteten och bidrar till att minska antalet driftstopp.
Lättanvända bläckförpackningar
Dra fördel av 45 % större bläckförpackningar** som minskar driftstopp och antalet byten, medan mindre förpackningsmaterial minskar avfallet. Bläckförpackningarna behöver bara skakas och sättas i – slut på behovet att hälla och röra om som kan skapa kladd.
Komplett paket
SC-F6400H erbjuder användaren en komplett lösning där allt fungerar i harmoni: från maskinvara och programvara till skrivarhuvuden, bläck och garanti.
Multitronic Vaasa: 0 шт
Срок доставки: Нет информации о доставке
Срок доставки: Нет информации о доставке
Сегодня: 10:00 - 18:00
Multitronic Pietarsaari: 0 шт
Срок доставки: Нет информации о доставке
Срок доставки: Нет информации о доставке
Сегодня: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 шт
Срок доставки: Нет информации о доставке
Срок доставки: Нет информации о доставке
Сегодня: 10:00 - 17:00
Multitronic Lappeenranta: 0 шт
Срок доставки: Нет информации о доставке
Срок доставки: Нет информации о доставке
Сегодня: 10:00 - 18:00
Multitronic Mariehamn: 0 шт
Срок доставки: Нет информации о доставке
Срок доставки: Нет информации о доставке
Сегодня: 10:00 - 17:00
Самовывоз из магазина
Время доставки: Нет информации о доставке
Время доставки: Нет информации о доставке
Posti: Доставка до двери
Время доставки: Нет информации о доставке
Время доставки: Нет информации о доставке
Posti: Доставка домой
Время доставки: Нет информации о доставке
Время доставки: Нет информации о доставке
- manual pdf (English)
- leaflet (English)
The above technical details are for reference only and may change without notice. We reserve the right to correct printing errors and use illustrations for guidance. Some text may be auto-generated or machine-translated, which could lead to inaccuracies.



