805790€
Показать НДС 0%
Показать НДС 25,5%
Multitronic Vaasa
Multitronic Pietarsaari
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Lappeenranta
Multitronic Mariehamn
Коротко о товаре
Найдите похожие товары выбрав одну или несколько ключевых особенностей товара.
Характеристики
Описание
Наличие в магазинах
Доставка
Динамика цен
Manuals
| Системные требования | |
| Поддерживаемые операционные системы Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Порты и интерфейсы | |
| Подключение Ethernet | ![]() |
| Wi-Fi | ![]() |
| Скорость передачи данных Ethernet LAN | 10,100 Мбит/с |
| USB порт | ![]() |
| Вес и размеры | |
| Вес | 120 kg |
| Высота | 917 mm |
| Ширина | 1608 mm |
| Глубина | 1128 mm |
| Печать | |
| Цветной | ![]() |
| Максимальное разрешение | 600 x 1200 DPI |
| Технология печати | Сублимационная |
| Число картриджей для печати | 4 |
| Цвета печати | Черный, Голубой, Пурпурный, Желтый |
| Сканирование | |
| Сканирование | Нет |
| Копирование | |
| Копирование | ![]() |
| Типы и характеристики бумаги | |
| Толщина носителей | 0.08 - 0.5 mm |
| Типы материалов для печати | Рулон |
| Характеристики | |
| Цвет товара | Черный |
| Тип управления | Сенсорный |
| Встроенный экран | ![]() |
| EAN | 8715946708218 |
| Source: Icecat.biz | |
44-tums färgsublimeringsskrivare
SC-F6400 är en 44-tums färgsublimeringsskrivare med fyra färger som har utvecklats för textil- och promotionproducenter samt fotolab. Den har bläckpåsar med hög kapacitet som innehåller 45 % mer bläck, vilket minskar utbytestillfällen och avfall. PrecisionCore MicroTFP-skrivarhuvudet ökar produktionen med upp till 20 %.*
Ökad produktivitet
Öka utskriftsvolymen med upp till 20 %* med det nya PrecisionCore MicroTFP-skrivarhuvudet. Produktiviteten förbättras tack vare den stora pekskärmen. I kombination med förenklat underhåll, ökar effektiviteten och bidrar till att minska antalet driftstopp.
Mindre stopptid
Nozzle Verification Technology minskar driftstoppen genom att upptäcka och åtgärda igensatta munstycken automatiskt för kontinuerlig och tillförlitlig produktivitet.
Lättanvända bläckförpackningar
45 % större bläckförpackningar** hjälper till att minska antalet byten och driftstopp, medan mindre förpackningsmaterial minskar avfallet. Bläckförpackningarna behöver bara skakas om och sättas i, utan behov av att hälla och röra om bläcket, vilket kan orsaka kladd.
Komplett paket
SC-F6400 erbjuder användaren en komplett lösning där allt fungerar i harmoni: från maskinvara och programvara till skrivarhuvuden, bläck och garanti.
SC-F6400 är en 44-tums färgsublimeringsskrivare med fyra färger som har utvecklats för textil- och promotionproducenter samt fotolab. Den har bläckpåsar med hög kapacitet som innehåller 45 % mer bläck, vilket minskar utbytestillfällen och avfall. PrecisionCore MicroTFP-skrivarhuvudet ökar produktionen med upp till 20 %.*
Ökad produktivitet
Öka utskriftsvolymen med upp till 20 %* med det nya PrecisionCore MicroTFP-skrivarhuvudet. Produktiviteten förbättras tack vare den stora pekskärmen. I kombination med förenklat underhåll, ökar effektiviteten och bidrar till att minska antalet driftstopp.
Mindre stopptid
Nozzle Verification Technology minskar driftstoppen genom att upptäcka och åtgärda igensatta munstycken automatiskt för kontinuerlig och tillförlitlig produktivitet.
Lättanvända bläckförpackningar
45 % större bläckförpackningar** hjälper till att minska antalet byten och driftstopp, medan mindre förpackningsmaterial minskar avfallet. Bläckförpackningarna behöver bara skakas om och sättas i, utan behov av att hälla och röra om bläcket, vilket kan orsaka kladd.
Komplett paket
SC-F6400 erbjuder användaren en komplett lösning där allt fungerar i harmoni: från maskinvara och programvara till skrivarhuvuden, bläck och garanti.
Multitronic Vaasa: 0 шт
Срок доставки: Нет информации о доставке
Срок доставки: Нет информации о доставке
Сегодня: 10:00 - 18:00
Multitronic Pietarsaari: 0 шт
Срок доставки: Нет информации о доставке
Срок доставки: Нет информации о доставке
Сегодня: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 шт
Срок доставки: Нет информации о доставке
Срок доставки: Нет информации о доставке
Сегодня: 10:00 - 17:00
Multitronic Lappeenranta: 0 шт
Срок доставки: Нет информации о доставке
Срок доставки: Нет информации о доставке
Сегодня: 10:00 - 18:00
Multitronic Mariehamn: 0 шт
Срок доставки: Нет информации о доставке
Срок доставки: Нет информации о доставке
Сегодня: 10:00 - 17:00
Самовывоз из магазина
Время доставки: Нет информации о доставке
Время доставки: Нет информации о доставке
Posti: Доставка до двери
Время доставки: Нет информации о доставке
Время доставки: Нет информации о доставке
Posti: Доставка домой
Время доставки: Нет информации о доставке
Время доставки: Нет информации о доставке
- manual pdf (English)
- leaflet (English)
The above technical details are for reference only and may change without notice. We reserve the right to correct printing errors and use illustrations for guidance. Some text may be auto-generated or machine-translated, which could lead to inaccuracies.



