LG OLED65M59LA 65" 4K webOS TV, 120 Hz, Dolby Vision, HDR10, HLG
Valmistaja: LG
ID: OLED65M59LA.AEU
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Ei saatavilla
Valitse myymälä
Ei saatavilla Avoinna tänään: 10:00 - 18:00 Tietoa myymälästä
Ei saatavilla Avoinna tänään: 09:00 - 17:00 Tietoa myymälästä
Näyttö
Katselukulma, vaakasuora180°
Katselukulma, pystysuora180°
Kuvasuhde16:9
Näytön halkaisija165,1 cm (65")
Näytön kirkkaus300 cd/m²
Vasteaika (tyypillinen)0,1 ms
Näytön erottelutarkkuus3840 x 2160 pixels
Ruudun halkaisija (cm)165,1 cm
Tuetut videomoodit4K UHD
Liikkeen interpolointi -tekniikkaOLED Motion
Näytön teknologiaOLED evo
Vakiokuvasuhde16:9
HD-tyyppi4K
Näytön muotoTasainen
Natiivi virkistystaajuus120 Hz
Ääni
Nimellisteho RMS60 W
Äänilähdön kanavat4.2 kanavaa
Sisäiset kaiuttimetcheckmark
Kaiuttimien lukumäärä4
Enhanced Audio Return Channel (eARC)checkmark
TV:n äänitilan jakocheckmark
Liitettävyys
USB 2.0 -porttien määrä2
Ethernet LAN (RJ-45) -portit1
Komposiittivideon ulostulo0
Digitaalisen äänen optinen lähtö1
SCART-liitinten määrä0
Komposiittivideo sisääntulo0
Tietokone sisään (D-Sub)cross
PC-ääni sisääncross
Ääni sisään (V,O)0
Ääni ulos (V,O)0
HDMI-porttien lukumäärä3
Yhteinen rajapinta (CI)checkmark
HDMI-versio2.1
HDCPcheckmark
Yhteinen rajapinta plus (CI+)checkmark
Äänen paluukanava (ARC)checkmark
Mobile High-Definition Link (MHL)cross
Paino ja mitat
Tuotteen korkeus831 mm
Tuotteen syvyys24,3 mm
Laitteen leveys (jalustan kanssa)1441 mm
Paino (ilman jalustaa)21,9 kg
Korkeus (ilman jalustaa)831 mm
Leveys (ilman jalustaa)1441 mm
Syvyys (ilman jalustaa)24,3 mm
Paino (jalustan kanssa)35,6 kg
Virranhallinta
Virrankulutus111 W
Virrankulutus (pois päältä)0,5 W
Virrankulutus valmiustilassa0,5 W
EnergialuokkaG
AC-syöttötaajuus50-60 Hz
Tehonkulutus (maks.)111 W
Energiatehokkuusluokka (SDR)G
Energiatehokkuusluokka (HDR)G
Energiankulutus (SDR) 1 000 tuntia kohti111 kWh
Energiankulutus (HDR) 1 000 tuntia kohti247 kWh
Verkko
Wi-Fi-standarditWi-Fi 6
Bluetooth-versio5.3
Ethernet LANcheckmark
Bluetoothcheckmark
Wi-Ficheckmark
Selailucheckmark
Wi-Fi Directcheckmark
Miracastcheckmark
Web-selaincheckmark
Pakkaustiedot
Pakkauksen paino38000 kg
Pakkauksen syvyys228 mm
Pakkauksen korkeus970 mm
Pakkauksen leveys1940 mm
PakkaustyyppiLaatikko
TV-viritin
Analogisen signaalin järjestelmäPAL
Virittimen tyyppiAnaloginen & digitaalinen
Virittimien lukumäärä3 viritin(tä)
Digitaalisignaalimuodon järjestelmäDVB-T, DVB-T2
Hallintaominaisuudet
OhjaustyyppiEtä
Sähköinen ohjelmaopas (EPG)checkmark
Päälle/pois ajastincheckmark
Päivitettävä Firmwarecheckmark
OSD-kielten lukumäärä38
Ääniohjauscheckmark
Ohjelma-aika8 päivää
Laiteohjelmiston päivitys (kautta)Verkko, USB
Toimii Amazon Alexallacheckmark
Toimii Google Assistantin kanssacheckmark
Pakkauksen sisältö
Kaukosäädincheckmark
Työpöytätelinecross
Elektroninen opascheckmark
Erityisominaisuudet
Muut ominaisuudet
AlkuperämaaPuola
Takuuaika1 vuosi/vuosia
Suunnittelu
Tuotteen väriMusta
VESA-asennusliitännät300 x 300 mm
On/off-kytkincross
VESA-kiinnityscheckmark
Käyttöönottovuosi2025
Suorituskyky
Tuetut ääniformaatitDolby Atmos
Melun vähentäminencheckmark
Pelitilacheckmark
Videon upscalingcheckmark
Ympäristön valotunnistincheckmark
Paikallinen himmennyscheckmark
DVD-soitincross
USB-tallennuscheckmark
NVIDIA G-SYNCcheckmark
ConnectShare (USB)cross
ConnectShare (HDD)cross
AMD FreeSynccheckmark
HDR-tuettucheckmark
Korkeadynaaminen teknologia-alue (HDR)Dolby Vision, HDR10, HLG
NVIDIA G-SYNC -tyyppiG-SYNC Compatible
AMD FreeSync -tyyppiFreeSync Premium
Smart-TV
Käyttöjärjestelmä asennettuWebOS
Ajansiirtocheckmark
Internet tvcheckmark
Älytelevisiocheckmark
Hybriditelevisio (HbbTV)checkmark
Näytön peilauscheckmark
MusiikkisovelluksetAmazon Music, Apple Music, Deezer, Spotify, Tidal
Apple AirPlay 2 -tukicheckmark
Far-field voice -vuorovaikutuscheckmark
EAN8806096434666
Tärkeimmät ominaisuudet:
  • Näyttötekniikka 65 tuuman 4K OLED evo
  • Kuvaprosessori alpha 11 AI Gen2 tekoälyominaisuuksilla
  • Laaja dynaaminen alue tukee Dolby Vision, HDR10 ja HLG -muotoja
  • Langaton signaalinsiirto Zero Connect -tekniikalla
  • Peliominaisuudet sisältävät tuen 144 Hz VRR:lle ja HDMI 2.1 -liitännät
  • Integroitu 60 W äänijärjestelmä Dolby Atmos -tuella
  • Käyttöjärjestelmä webOS 25 ja AI Magic Remote -ohjain
  • Seinäkiinnitys VESA 300 x 300 mm standardilla