Samsung The Frame QE50LS03FAUXXH 50" 4K QLED Tizen TV, 50 Hz, HDR10+
Tärkeimmät tekniset tiedot
| Näytön halkaisija | 127 cm (50") |
| Näytön erottelutarkkuus | 4K 3840 x 2160 pixels |
| Ruudun halkaisija (cm) | 125 cm |
| Tuetut grafiikan erottelutarkkuudet | 3840 x 2160 |
| LED-taustavalo |  |
| Led-taustavalon tyyppi | Dual LED |
| Liikkeen interpolointi -tekniikka | Motion Xcelerator |
| Näytön teknologia | QLED |
| Häikäisemätön näyttö |  |
| Vakiokuvasuhde | 16:9 |
| HD-tyyppi | 4K Ultra HD |
| Näytön muoto | Tasainen |
| Natiivi virkistystaajuus | 50 Hz |
| Ääni | |
| Äänidekooderit | Dolby Atmos |
| Nimellisteho RMS | 20 W |
| Sisäiset kaiuttimet |  |
| Automaattinen äänenvoimakkuuden tasaaja |  |
| Kaiuttimien lukumäärä | 2 |
| Äänitilat | Adaptive Sound Pro |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) |  |
| Adaptiivinen ääni |  |
| Liitettävyys | |
| USB 2.0 -porttien määrä | 3 |
| Ethernet LAN (RJ-45) -portit | 1 |
| Digitaalisen äänen optinen lähtö | 1 |
| Tietokone sisään (D-Sub) |  |
| RF-portteja | 3 |
| HDMI-porttien lukumäärä | 4 |
| Yhteinen rajapinta (CI) |  |
| HDCP |  |
| Yhteinen rajapinta plus (CI+) |  |
| Äänen paluukanava (ARC) |  |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Common interface Plus (CI+) -versio | 1.4 |
| USB 3.2 (3.1 sukupolvi 1) A-tyypin porttien määrä | 0 |
| Paino ja mitat | |
| Tuotteen leveys | 1124,1 mm |
| Tuotteen syvyys | 24,9 mm |
| Jalustan leveys | 75,7 cm |
| Laitteen leveys (jalustan kanssa) | 1124,1 mm |
| Laitteen korkeus (jalustan kanssa) | 679,2 mm |
| Laitteen syvyys (jalustan kanssa) | 227,8 mm |
| Jalustan syvyys | 22,8 cm |
| Paino (ilman jalustaa) | 11,8 kg |
| Korkeus (ilman jalustaa) | 644,9 mm |
| Leveys (ilman jalustaa) | 1124,1 mm |
| Syvyys (ilman jalustaa) | 24,9 mm |
| Paino (jalustan kanssa) | 12,2 kg |
| Virranhallinta | |
| Virrankulutus | 69 W |
| Virrankulutus (pois päältä) | 0,5 W |
| Virrankulutus valmiustilassa | 0,5 W |
| Energiansäästötila |  |
| Energialuokka | G |
| AC-syöttötaajuus | 50/60 Hz |
| AC-syöttöjännite | 220-240 V |
| Tehonkulutus (maks.) | 120 W |
| Energiatehokkuusasteikko | A - G |
| Energiatehokkuusluokka (SDR) | G |
| Energiatehokkuusluokka (HDR) | G |
| Energiankulutus (SDR) 1 000 tuntia kohti | 69 kWh |
| Energiankulutus (HDR) 1 000 tuntia kohti | 123 kWh |
| Verkko | |
| Wi-Fi-standardit | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth-versio | 5.3 |
| Ethernet LAN |  |
| Bluetooth |  |
| Wi-Fi |  |
| Wi-Fi Direct |  |
| Miracast |  |
| Web-selain |  |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen paino | 20,9 kg |
| Pakkauksen syvyys | 174 mm |
| Pakkauksen korkeus | 775 mm |
| Pakkauksen leveys | 1251 mm |
| TV-viritin | |
| Virittimen tyyppi | Analoginen & digitaalinen |
| Automaattinen kanavahaku |  |
| Virittimien lukumäärä | 3 viritin(tä) |
| Digitaalisignaalimuodon järjestelmä | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Hallintaominaisuudet | |
| On Screen Display (OSD) |  |
| Sähköinen ohjelmaopas (EPG) |  |
| Päälle/pois ajastin |  |
| Automaattinen virrankatkaisu |  |
| OSD-kielten lukumäärä | 28 |
| Ääniohjaus |  |
| Ohjelma-aika | 7 päivää |
| Ääniohjain |  |
| Toimii Google Assistantin kanssa |  |
| Pakkauksen sisältö | |
| Kaukosäädin |  |
| Sisältää johdot | AC |
| Työpöytäteline |  |
| Asennussarja |  |
| Erityisominaisuudet | |
| Suunnittelu | |
| Tuotteen väri | Musta |
| VESA-asennusliitännät | 200 x 200 mm |
| Jalustan väri | Musta |
| On/off-kytkin |  |
| VESA-kiinnitys |  |
| Jalustan tyyppi | Jalallinen teline |
| Etupaneelin tyyppi | VNB (erittäin kapea kehys) |
| Käyttöönottovuosi | 2025 |
| Suorituskyky | |
| Pelitila |  |
| Kuvagalleria |  |
| Tekstitys-toiminto |  |
| Ympäristön valotunnistin |  |
| Paikallinen himmennys |  |
| Kuvankäsittelyteknologia | NQ4 AI Gen 2 Processor |
| HDR-tuettu |  |
| Eco-anturi |  |
| Tuettu SmartThings-sovellus |  |
| Napautusnäkymä |  |
| Ambient mode |  |
| Multi View |  |
| AI Upscale |  |
| Taustavalon himmennysteknologia | Supreme UHD Dimming |
| Smart-TV | |
| Käyttöjärjestelmä asennettu | Tizen |
| Internet tv |  |
| Älytelevisio |  |
| Hybriditelevisio (HbbTV) |  |
| Näytön peilaus |  |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) -versio | 2.0.4 |
| Apple AirPlay 2 -tuki |  |
| Äänen peilaus |  |
| Tv:n aloittama peilaus |  |
| EAN | 8806097110538 |
Tärkeimmät ominaisuudet:- Näytön koko 50 tuumaa (127 cm) QLED-paneelilla
- Tarkkuus 4K UHD (3840 x 2160 pikseliä)
- Kuvaprosessorina NQ4 AI Gen2 Processor
- Laaja dynaaminen alue Quantum HDR ja HDR10+
- Äänijärjestelmä 20 W teholla ja Dolby Atmos -tuella
- Käyttöjärjestelmänä Tizen Smart TV
- Varustettu neljällä HDMI- ja kolmella USB 2.0 -liitännällä
- Sisältää langattomat Wi-Fi 5 ja Bluetooth 5.3 -yhteydet
- Sisältää Art Mode -tilan ja pelitilan
- Yhteensopiva 200 x 200 mm VESA-seinätelineen kanssa
- Mitat jalustan kanssa 1124,1 x 679,2 x 227,8 mm