Thomson 40FD2S13 40" Full HD LED TV, 60 Hz
Valmistaja: THOMSON
ID: 40FD2S13
Arvioitu toimitus: 15.05. - 18.05.
40kpl saatavilla tukkurilta
Valitse myymälä
Tilaa ja nouda 1-4 päivää kuluttua Avoinna tänään: 10:00 - 18:00 Tietoa myymälästä
Tilaa ja nouda 1-4 päivää kuluttua Avoinna tänään: 09:00 - 17:00 Tietoa myymälästä
Kuvasuhde16:9
Näytön halkaisija101,6 cm (40")
Näytön erottelutarkkuus1920 x 1080 pikseliä
Ruudun halkaisija (cm)101 cm
LED-taustavalocheckmark
Led-taustavalon tyyppiDirect-LED
Näytön teknologiaLCD
Vakiokuvasuhde16:9
HD-tyyppiFull HD
Näytön muotoTasainen
Natiivi virkistystaajuus60 Hz
Ääni
ÄänidekooderitDolby Audio
Nimellisteho RMS16 W
Sisäiset kaiuttimetcheckmark
Kaiuttimien lukumäärä2
Liitettävyys
USB 2.0 -porttien määrä2
Kuulokelähdöt1
Digitaalisen äänen optinen lähtö1
RF-portteja2
HDMI-porttien lukumäärä3
Yhteinen rajapinta (CI)checkmark
HDMI-versio1.4
Yhteinen rajapinta plus (CI+)checkmark
Äänen paluukanava (ARC)checkmark
Paino ja mitat
Tuotteen korkeus509 mm
Tuotteen leveys892 mm
Tuotteen syvyys85 mm
Laitteen leveys (jalustan kanssa)892 mm
Laitteen korkeus (jalustan kanssa)559 mm
Laitteen syvyys (jalustan kanssa)172 mm
Korkeus (ilman jalustaa)509 mm
Leveys (ilman jalustaa)892 mm
Syvyys (ilman jalustaa)85 mm
Paino (jalustan kanssa)6900 g
Virranhallinta
Virtalähteen tyyppiSisäinen
Virrankulutus valmiustilassa0,5 W
EnergialuokkaE
AC-syöttötaajuus50/60 Hz
Tehonkulutus (maks.)90 W
Energiatehokkuusluokka (SDR)E
Energiatehokkuusluokka (HDR)Not available
Energiankulutus (SDR) 1 000 tuntia kohti36 kWh
Verkko
Ethernet LANcross
Bluetoothcross
Wi-Ficross
Pakkaustiedot
Pakkauksen paino6900 kg
Pakkauksen syvyys126 mm
Pakkauksen korkeus577 mm
Pakkauksen leveys997 mm
TV-viritin
Virittimen tyyppiAnaloginen & digitaalinen
Virittimien lukumäärä3 viritin(tä)
Digitaalisignaalimuodon järjestelmäDVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Hallintaominaisuudet
Sähköinen ohjelmaopas (EPG)checkmark
Ääniohjauscross
Pakkauksen sisältö
Kaukosäädincheckmark
Työpöytätelinecheckmark
Suunnittelu
Tuotteen väriMusta
VESA-kiinnityscheckmark
Kehyksetön muotoilucheckmark
Suorituskyky
Pelitilacross
HDR-tuettucross
Smart-TV
Käyttöjärjestelmä asennettuEi tuettu
Internet tvcross
Älytelevisiocross
EAN9120106661620
Takuu3 vuotta
Tärkeimmät ominaisuudet:
  • Tarjoaa 40 tuuman (101 cm) näyttökoon Full HD -resoluutiolla
  • Sisältää integroidun DVB-T2/C/S2-kolmoisvirittimen
  • Tukee CI+-kortinlukijaa maksu-tv-kanaville
  • Tuottaa 16 watin äänitehon Dolby Audio -käsittelyllä
  • Varustettu kolmella HDMI 1.4- ja kahdella USB 2.0 -liitännällä
  • Sisältää optisen äänilähdön ja kuulokeliitännän
  • Mukana ergonominen ja taustavalaistu kaukosäädin
  • Mahdollistaa seinäasennuksen VESA 200 x 200 mm -standardilla