NZXT Relay AP-WCB40-B2 -pelikuulokemikrofoni, musta
Valmistaja: NZXT
ID: AP-WCB40-B2
Valitse malli
Arvioitu toimitus: 15.05. - 18.05.
1kpl saatavilla
Valitse myymälä
Tilaa ja nouda 1-4 päivää kuluttua Avoinna tänään: 10:00 - 18:00 Tietoa myymälästä
Tilaa ja nouda, 1kpl varastossa Avoinna tänään: 09:00 - 17:00 Tietoa myymälästä
Tilaa ja nouda 1-4 päivää kuluttua Avoinna tänään: 10:00 - 17:00 Tietoa myymälästä
Multitronic Maarianhamina
Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus 1
Toimitus
Hinnan muutokset
Liitettävyys
YhteysteknologiaLangallinen
Bluetoothcross
USB-liitettävyyscross
3,5 mm liitincheckmark
Paino ja mitat
Paino269,5 g
Tuotteen korkeus168.8 mm
Tuotteen leveys196.4 mm
Tuotteen syvyys93,7 mm
Mikrofoni
Mikrofonin taajuus100 - 10000 Hz
Mikrofonin suuntatyyppiYksisuuntainen/Kardioidi
MikrofonityyppiPuomi
Irrotettava mikrofonicheckmark
Kuulokkeet
Kuulokkeiden taajuus20 - 40000 Hz
Kuulokkeiden herkkyys113 dB
Impedanssi32 Ω
Ajuriyksikkö4 cm
Magneetin tyyppiNeodyymi
KorvakytkentäKuppi
Pakkauksen sisältö
Sisältää johdotÄäni (3ˌ5 mm)
Sisältyvät sovittimetUSB
Suorituskyky
Johdon pituus2 m
Tuotteen väriMusta
Äänenvoimakkuuden säätöRotaatio
Irrotettava kaapelicheckmark
Kuulokkeiden tyyppiKaksikanavainen
KäyttötapaPääpanta
Suositeltu käyttöPelaaminen
TuotetyyppiKuulokkeet
EAN5056547200682
NZXT Relay -kuulokemikrofoni on suunniteltu pelaajille, jotka vaativat tarkkaa ja viiveetöntä äänentoistoa. Sen langallinen 3,5 mm:n liitäntä varmistaa luotettavan ja häiriöttömän yhteyden PC- ja konsolialustoihin ilman langattomien tekniikoiden aiheuttamaa viivettä. Suljettu, korvat peittävä muotoilu parantaa pelikokemusta vaimentamalla passiivisesti ulkopuolista melua, mikä auttaa keskittymään pelin äänimaailmaan. Ääniprofiili on optimoitu tuottamaan selkeää sijaintitietoa, joka on hyödyllistä erityisesti kilpailullisissa peleissä.
Tärkeimmät ominaisuudet:
  • Elementin koko 40 mm neodyymimagneeteilla
  • Kuulokkeiden taajuusvaste 20–40 000 Hz
  • Impedanssi 32 ohmia ja herkkyys 113 dB
  • Yksisuuntainen (kardioidi) mikrofonikuvio
  • Mikrofonin taajuusvaste 100–10 000 Hz