LG UltraGear 27GX790A-B 27" QHD, OLED -pelinäyttö, USB hub
Valmistaja: LG
ID: 27GX790A-B
Arvioitu toimitus: 22.05. - 25.05.
2kpl saatavilla tukkurilta
Valitse myymälä
Tilaa ja nouda 1-2 viikkoa kuluttua Avoinna tänään: 10:00 - 18:00 Tietoa myymälästä
Tilaa ja nouda 1-2 viikkoa kuluttua Avoinna tänään: 09:00 - 17:00 Tietoa myymälästä
Multitronic Maarianhamina
Ostovaihtoehdot
Säästä ostamalla avattu paketti tai asiakaspalautustuote.
Löytönurkka
(Löytönurkka) LG UltraGear 27GX790A-B 27" QHD, OLED -pelinäyttö, USB hub
Arvioitu toimitus: 15.05. - 18.05.
Varastossa
Lisää ostoskoriin
Näyttö
Kuvapikselitiheys0,2292 x 0,2292 mm
Kontrastisuhde (tyypillinen)1500000:1
Katselukulma, vaakasuora178°
Katselukulma, pystysuora178°
Kuvasuhde16:9
Näytön halkaisija68,6 cm (27")
Vasteaika (tyypillinen)0,03 ms
Värin syvyys10 bittiä
Näytön erottelutarkkuus2560 x 1440 pikseliä
Ruudun halkaisija (cm)68,6 cm
Kosketusnäyttöcross
Suurin päivitystaajuus480 Hz
Näytön teknologiaOLED
Häikäisemätön näyttöcheckmark
Vakiokuvasuhde16:9
HD-tyyppi2K
Pikselitiheys108,79 ppi
Paneelin tyyppiWOLED
Näytön pintaKiilto
Näytön muotoTasainen
HDR-tuettucheckmark
Näytön kirkkaus (tavallinen)275 cd/m²
Korkeadynaaminen teknologia-alue (HDR)DisplayHDR 400 True Black, High Dynamic Range 10 (HDR10)
VakiovärialueDCI-P3
Vasteajan mittaustyyppiGTG (Gray to Gray)
Liitettävyys
Äänen sisääntulo3.5mm
Kuulokelähdöt1
HDMI-porttien lukumäärä2
Kuulokkeiden liitettävyys3,5 mm
HDMI-versio2.1a
HDMIcheckmark
HDCPcheckmark
DisplayPort-portteja1
DisplayPort versio2.1
Kuulokeliitäntächeckmark
Sisäänrakennettu USB-keskuscheckmark
USB-keskuksen versio2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
USB upstream -porttityyppiUSB B-tyyppi
Upstream -porttien määrä1
USB A-tyypin downstream -porttien määrä2
USB B-tyypin upstream-porttien lukumäärä1
DisplayPort-lähtöjen määrä1
Paino ja mitat
Laitteen leveys (jalustan kanssa)605,2 mm
Laitteen korkeus (jalustan kanssa)579,3 mm
Laitteen syvyys (jalustan kanssa)249,1 mm
Paino (ilman jalustaa)5,1 kg
Korkeus (ilman jalustaa)351 mm
Leveys (ilman jalustaa)605,2 mm
Syvyys (ilman jalustaa)45,3 mm
Paino (jalustan kanssa)9,3 kg
Virranhallinta
Virtalähteen tyyppiUlkoinen
Virrankulutus valmiustilassa0,5 W
AC-syöttötaajuus50/60 Hz
AC-syöttöjännite100 - 240 V
EnergiatehokkuusasteikkoA - G
Energiatehokkuusluokka (SDR)F
Energiatehokkuusluokka (HDR)G
Energiankulutus (SDR) 1 000 tuntia kohti25 kWh
Energiankulutus (HDR) 1 000 tuntia kohti30 kWh
Pakkaustiedot
Pakkauksen paino12,5 kg
Pakkauksen syvyys183 mm
Pakkauksen korkeus532 mm
Pakkauksen leveys820 mm
Ergonomia
Plug & Play -yhteensopivacheckmark
Kaapelilukkopaikkacheckmark
Seinäkiinnitteinencheckmark
Korkeudensäätöcheckmark
Kääntyvä kulma alue-30 - 30°
Kallistuskulma-5 - 15°
Pivot-toimintocheckmark
On Screen Display (OSD)checkmark
Tehostunut kaapelinhallintacheckmark
Kuva kuvassacheckmark
VESA-asennusliitännät100 x 100 mm
Kääntyvyyscheckmark
Korkeussäätöcheckmark
Kaapelilukon aukkotyyppiKensington
VESA-kiinnityscheckmark
Säädettävä korkeus (max)11 cm
Pakkauksen sisältö
Sisältää johdotAC, DisplayPort, HDMI, USB-tyyppi A - USB-tyyppi B
Käyttöopascheckmark
Pika-aloitusopascheckmark
Jalusta sisältyycheckmark
Sisältää ruuvitcheckmark
Virta-adapteri sisältyycheckmark
HDMI-johdon pituus1,8 m
Muut ominaisuudet
Paikallinen himmennyscheckmark
Näytön peilauscheckmark
Äänen peilauscross
Matala syöttöviivecheckmark
FPS-laskincheckmark
Varjonhallintacross
Valintapistecross
Liikkeestä aiheutuvan sumeuden vähentäminencheckmark
Suunnittelu
Tuotteen väriMusta
Asema markkinoillaPelaaminen
Irrotettava tukicheckmark
Jalkojen väriMusta
EtureunaMusta
Kunnostettucross
Kehyksetön muotoilucheckmark
Suorituskyky
Pelitilacheckmark
NVIDIA G-SYNCcheckmark
AMD FreeSynccheckmark
Välkkymätön teknologiacheckmark
Matala sinivalo -teknologiacheckmark
VESA Adaptive Sync -tukicheckmark
NVIDIA G-SYNC -tyyppiG-SYNC Compatible
AMD FreeSync -tyyppiFreeSync Premium Pro
Multimedia
Kiinteä mikrofonicross
Sisäiset kaiuttimetcross
Sisäänrakennettu kameracross
EAN8806096357484
Takuu1 vuosi
LG UltraGear 27GX790A-B on 27-tuumainen OLED-pelinäyttö, joka on suunniteltu suorituskykyä ja visuaalista laatua vaativille käyttäjille. Sen tasainen WOLED-paneeli QHD-resoluutiolla (2560x1440) tuottaa syvät mustan sävyt, eloisat värit sekä korkean kontrastisuhteen, jotka parantavat pelikokemusta. Poikkeuksellisen nopea 0,03 ms:n vasteaika ja jopa 480 Hz:n virkistystaajuus varmistavat sulavan ja viiveettömän liiketoiston kilpailullisessa pelaamisessa.
Tärkeimmät ominaisuudet:
  • 27 tuuman näyttö 2560 x 1440 QHD-resoluutiolla
  • Tasainen WOLED-paneeli 1 500 000:1 kontrastisuhteella
  • 98,5 % DCI-P3-väripeitto ja 10-bittinen värisyvyys
  • 275 cd/m² tyypillinen kirkkaus
  • Kaksi HDMI 2.1 -porttia ja yksi DisplayPort 2.1 -portti
  • Sisäänrakennettu USB 3.0 -keskitin kahdella alavirtaportilla
  • Täysin säädettävä jalusta korkeuden, kallistuksen, sivuttaiskäännön ja pivot-toiminnon osalta
  • VESA-yhteensopiva kiinnitys (100 x 100 mm)
  • Välkkymätön taustavalo ja sinisen valon vähennystila
  • Mitat jalustalla: 605,2 x 579,3 x 249,1 mm