ASUS TUF Gaming VG32AQA1A 32" QHD, VA -pelinäyttö
Valmistaja: ASUS
ID: 90LM07L0-B02370
Arvioitu toimitus: 19.05. - 20.05.
40+kpl saatavilla tukkurilta
Valitse myymälä
Tilaa ja nouda 5-7 päivää kuluttua Avoinna tänään: 10:00 - 18:00 Tietoa myymälästä
Tilaa ja nouda 5-7 päivää kuluttua Avoinna tänään: 09:00 - 17:00 Tietoa myymälästä
Näyttö
Kuvapikselitiheys0,272 x 0,272 mm
Kontrastisuhde (tyypillinen)3000:1
Katselukulma, vaakasuora178°
Katselukulma, pystysuora178°
Kuvasuhde16:9
Kuvakoko, vaaka69,7 cm
Kuvakoko, pysty39,2 cm
Näytön halkaisija80 cm (31.5")
Vasteaika (tyypillinen)1 ms
Värin syvyys8 bittiä
Näytön erottelutarkkuus2560 x 1440 pikseliä
Digitaalinen vaakataajuus30 - 223 kHz
Digitaalinen pystytaajuus48 - 144 Hz
Ruudun halkaisija (cm)80 cm
Kosketusnäyttöcross
Kontrastisuhde (dynaaminen)100000000:1
Taustavalon tyyppiLED
Suurin päivitystaajuus170 Hz
Näytön teknologiaLED
Häikäisemätön näyttöcheckmark
Vakiokuvasuhde16:9
HD-tyyppiWide Quad HD
Pikselitiheys92 ppi
Paneelin tyyppiVA
Näytön muotoTasainen
Näyttövärejä16,7 miljoonaa väriä
Dynaamisen kontrastisuhteen markkinointinimiASUS Smart Contrast Ratio (ASCR)
sRGB-kattavuus (tyypillinen)125%
HDR-tuettucheckmark
Näytön kirkkaus (tavallinen)300 cd/m²
VakiovärialuesRGB
Liitettävyys
Äänen sisääntulo3.5mm
HDMI-porttien lukumäärä2
HDMI-versio2.0
HDMIcheckmark
HDCPcheckmark
DisplayPort-portteja1
HDCP versio2.2
DisplayPort versio1.2
Kuulokeliitäntächeckmark
Sisäänrakennettu USB-keskuscross
USB upstream -porttityyppiUSB B-tyyppi
Paino ja mitat
Laitteen leveys (jalustan kanssa)716,3 mm
Laitteen korkeus (jalustan kanssa)496,2 mm
Laitteen syvyys (jalustan kanssa)213,8 mm
Paino (ilman jalustaa)5,7 kg
Korkeus (ilman jalustaa)426,2 mm
Leveys (ilman jalustaa)716,3 mm
Syvyys (ilman jalustaa)54,9 mm
Paino (jalustan kanssa)6,7 kg
Virranhallinta
Virrankulutus26 W
Virrankulutus (pois päältä)0,3 W
Virrankulutus (PowerSave)0,5 W
Virrankulutus valmiustilassa0,3 W
AC-syöttötaajuus50 - 60 Hz
AC-syöttöjännite100 - 240 V
Energiatehokkuusluokka (SDR)G
Energiatehokkuusluokka (HDR)G
Energiankulutus (SDR) 1 000 tuntia kohti26 kWh
Euroopan tuoterekisterin energiamerkintäkoodi (EPREL)1318849
Pakkaustiedot
Pakkauksen paino9,72 kg
Pakkauksen syvyys560 mm
Pakkauksen korkeus187 mm
Pakkauksen leveys803 mm
PakkaustyyppiLaatikko
Ergonomia
Kaapelilukkopaikkacheckmark
Korkeudensäätöcross
Kallistuskulma-5 - 20°
Pivot-toimintocross
VESA-asennusliitännät100 x 100 mm
Kääntyvyyscross
Korkeussäätöcheckmark
Kaapelilukon aukkotyyppiKensington
VESA-kiinnityscheckmark
Pakkauksen sisältö
Pika-aloitusopascheckmark
Jalusta sisältyycheckmark
Suunnittelu
Tuotteen väriMusta
Asema markkinoillaPelaaminen
Irrotettava tukicheckmark
Jalkojen väriMusta
Suorituskyky
Pelitilacheckmark
NVIDIA G-SYNCcross
AMD FreeSynccheckmark
Välkkymätön teknologiacheckmark
Matala sinivalo -teknologiacheckmark
AMD FreeSync -tyyppiFreeSync Premium
Multimedia
Nimellisteho RMS4 W
Sisäiset kaiuttimetcheckmark
Sisäänrakennettu kameracross
Kaiuttimien lukumäärä2
EAN4711081907466
Takuu1 vuosi
Tärkeimmät ominaisuudet:
  • Näytön koko 32 tuumaa ja resoluutio 2560 x 1440 pikseliä
  • Tasainen VA-paneeli 178 asteen katselukulmilla
  • Enimmäisvirkistystaajuus 170 Hz ja vasteaika 1 ms
  • Kirkkaus 300 cd/m² ja tyypillinen kontrastisuhde 3000:1
  • Väriavaruuden kattavuus 125 % sRGB
  • Liitännät: 2 x HDMI 2.0, 1 x DisplayPort 1.2, kuulokelähtö
  • Varustettu AMD FreeSync Premium -tekniikalla
  • Jalustan kallistussäätö ja 100 x 100 mm VESA-kiinnitysvalmius
  • Mitat jalustan kanssa 716,3 x 496,2 x 213,81 mm