LG 27UK670P-B 27" 4K UHD, IPS -näyttö, USB-C hub
Valmistaja: LG
ID: 27UK670P-B
Arvioitu toimitus: 19.05. - 20.05.
40+kpl saatavilla tukkurilta
Valitse myymälä
Tilaa ja nouda 5-7 päivää kuluttua Avoinna tänään: 10:00 - 18:00 Tietoa myymälästä
Tilaa ja nouda 5-7 päivää kuluttua Avoinna tänään: 09:00 - 17:00 Tietoa myymälästä
Näyttö
Kuvapikselitiheys0,1554 x 0,1554 mm
Kontrastisuhde (tyypillinen)1000:1
Skannausalue (vaaka)30 - 135 kHz
Katselukulma, vaakasuora178°
Katselukulma, pystysuora178°
Kuvasuhde16:9
Näytön halkaisija68,6 cm (27")
Vasteaika (tyypillinen)5 ms
Värin syvyys8 bittiä
Näytön erottelutarkkuus4K 3840 x 2160 pixels
Digitaalinen pystytaajuus56 - 61 Hz
Ruudun halkaisija (cm)68,58 cm
Kosketusnäyttöcross
Taustavalon tyyppiW-LED
Suurin päivitystaajuus60 Hz
Näytön teknologiaLCD
Häikäisemätön näyttöcheckmark
Vakiokuvasuhde16:9
HD-tyyppi4K Ultra HD
Pikselitiheys163 ppi
Paneelin tyyppiIPS
Näytön muotoTasainen
DDC/CIcheckmark
Dynaamisen kontrastisuhteen markkinointinimiMega Contrast
Pinnan kovuus3H
sRGB-kattavuus (tyypillinen)99%
HDR-tuettucross
Näytön kirkkaus (tavallinen)300 cd/m²
VakiovärialuesRGB
Liitettävyys
Äänen sisääntulo3.5mm
Kuulokelähdöt1
HDMI-porttien lukumäärä2
HDMI-versio2.0
HDMIcheckmark
HDCPcheckmark
DisplayPort-portteja1
HDCP versio2.2
DisplayPort versio1.2
Kuulokeliitäntächeckmark
Sisäänrakennettu USB-keskuscheckmark
USB-keskuksen versio3.0
Upstream -porttien määrä1
USB A-tyypin downstream -porttien määrä2
USB C-tyypin downstream -porttien määrä1
Paino ja mitat
Laitteen leveys (jalustan kanssa)613,1 mm
Laitteen korkeus (jalustan kanssa)527,3 mm
Laitteen syvyys (jalustan kanssa)251 mm
Paino (ilman jalustaa)4,8 kg
Korkeus (ilman jalustaa)364,5 mm
Leveys (ilman jalustaa)613,1 mm
Syvyys (ilman jalustaa)44,6 mm
Paino (jalustan kanssa)7 kg
Virranhallinta
Virrankulutus30 W
Virrankulutus (pois päältä)0,3 W
Virrankulutus valmiustilassa0,5 W
EnergiatehokkuusasteikkoA - G
Energiatehokkuusluokka (SDR)F
Energiatehokkuusluokka (HDR)Not available
Energiankulutus (SDR) 1 000 tuntia kohti26 kWh
Euroopan tuoterekisterin energiamerkintäkoodi (EPREL)1414066
Pakkaustiedot
Pakkauksen paino10,2 kg
Pakkauksen syvyys192 mm
Pakkauksen korkeus552 mm
Pakkauksen leveys403 mm
PakkaustyyppiLaatikko
Ergonomia
Plug & Play -yhteensopivacheckmark
Kaapelilukkopaikkacross
Seinäkiinnitteinencheckmark
Korkeudensäätöcheckmark
Kallistuskulma-5 - 15°
Pivot-toimintocheckmark
On Screen Display (OSD)checkmark
VESA-asennusliitännät100 x 100 mm
Kääntyvyyscheckmark
Korkeussäätöcheckmark
Kaapelilukon aukkotyyppiKensington
VESA-kiinnityscheckmark
Säädettävä korkeus (max)11 cm
Pakkauksen sisältö
Sisältää johdotAC, DisplayPort, HDMI, USB Type-C
Käyttöopascheckmark
Pika-aloitusopascheckmark
Jalusta sisältyycheckmark
Muut ominaisuudet
Kontrastin parantajacheckmark
Suunnittelu
Tuotteen väriMusta
Asema markkinoillaYritys
Irrotettava tukicheckmark
Suorituskyky
Pelitilacheckmark
NVIDIA G-SYNCcross
AMD FreeSynccheckmark
Välkkymätön teknologiacheckmark
AMD FreeSync -virkistystaajuusalue40 - 60 Hz
VESA Adaptive Sync -tukicheckmark
AMD FreeSync -tyyppiFreeSync
Multimedia
Sisäiset kaiuttimetcross
Sisäänrakennettu kameracross
EAN8806087974584
Takuu1 vuosi
Tärkeimmät ominaisuudet:
  • Näytön koko 27 tuumaa ja resoluutio 3840 x 2160
  • Paneelityyppi IPS ja muoto litteä
  • Enimmäisvirkistystaajuus 60 Hz
  • Vasteaika 5 ms
  • Kirkkaus 300 cd/m² ja tyypillinen kontrastisuhde 1000:1
  • Kaksi HDMI 2.0-, yksi DisplayPort 1.2- ja yksi USB-C-liitäntä
  • Sisäänrakennettu USB 3.0 -keskitin kahdella portilla
  • Täydet ergonomiasäädöt: korkeus, kallistus, kääntö ja pivot
  • VESA-kiinnitysvalmius (100 x 100 mm)